Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm

Rynek smartfonów

Rozwój gałęzi telefonii komórkowej nabiera tempa w ostatnich latach. Aktualnie blisko 50% kupowanych komórek to smartfony. Prym wiedzie iphone, którego premiera zawsze jest poruszana w mediach. Apple ma swoich wiernych fanów, którzy czekają często w kilometrowych kolejkach by zakupić smartfona w pierwszym dniu sprzedaży.

Mimo wysokich kosztów, produkty firmy Apple sprzedają się bardzo dobrze. Na tyle, że stracił poważnie na tym dawny lider - nokia. Skandynawska firma przegapiła modę na smartfony, w wyniku tego już po kilku latach mocno odbiło się to na jej wynikach finansowych.

smartfony
Sytuację wykorzystali producenci z Azji przykładowo samsung. Najdroższy telefon Samsunga Galaxy cieszy się bardzo dużą popularnością, a i jego cena jest znacznie niższa od cen Iphona. Telefon Samsunga posiada wiele możliwości, często takich samych co Iphone.

HTC przedstawiło nowy smartfon z system Windows i HTC Sense – inteligentnym interfejsem użytkownika. Użyty w HD2 szeroki ekran pojemnościowy o przekątnej 4,3 cala umożliwia na pokazanie ostrego obrazu oraz wygodne przeglądanie stron www i korzystanie z aplikacji. Dzięki temu projektowanie aplikacji na windows phone ma jeszcze lepsze możliwości.

Kolejne tematy

Na czym polegają testy gier w Internecie?

Pad, gry na kolsolę
Wiele osób, które lubią grać w gry komputerowe bez wątpienia uważa, że testy gier i produktów w internecie za pieniądze to jedno z wymarzonych zawodów na świecie. Możesz grać i jeszcze płacą ci za to!


To następny krok w kierunku użytkowania telefonów.

Czy masz trudność z odnalezieniem fascynujących informacji na omawiany wątek? Jeżeli tak, to nie martw się, tylko prześledź treść (https://www.logintrade.pl/aukcje-elektroniczne), a zapewne się nie rozczarujesz.

Wyświetlacz o przekątnej 4,3 cala umożliwia wyświetlanie multimedialnych informacji pogodowych z użyciem całego ekranu. HD2 może być modyfikowane w sposób najbardziej pasujący potrzebom użytkownika poprzez pobieranie aplikacji.

Charakterystyczne jest to, że w najnowszych modelach smartfonów ekrany są coraz większe. Klawiatura zniknęła, teraz wyświetlana jest na wyświetlaczu telefonu. Wielkie wyświetlacze pozwoliły na tworzenie użytkownikom tysięcy programów jak gry.

Także jakość aparatów, w które wyposażone są smartfony jest znakomita. Często mają one po dziesięć megapikseli i wspaniałą jakość zdjęć.

Duża szybkość obliczeniowa w smartfonach zezwoliła na tworzenie zaawansowanych aplikacji. Sprawiło to że zrodziła się osobna gałąź jaką jest development aplikacji mobilnych. Sporo firm(polecamy wideofilmowanie dronem) chce posiadać własne aplikacje, by ściągnąć użytkowników. Mogą to być programy takie jak opcja notatniki, czy różnego rodzaju gry.
Na podstawie: jojomobile.eu
Dodane przez: S.S.
21/08/14, 21:38