Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm

często spotykane gry sieciowe

Prawie wszyscy mają już dostęp do sieci i to na tyle dobry, by móc grać w gry multiplayer. Wypisywać plusy rozrywki wieloosobowej chyba nie muszę, czyż nie? Lecz gdyby ten artykuł czytał dyletant sieciowy, napiszę: granie w większym gronie to kompletnie nowe doświadczenie.


Rywalizacja z ludzkim oponentem daje o wiele więcej bodźców i trudności, niż bitwa z AI. I to generalnie w przypadku każdego typu gier na komputer! W co grać więc?

Lubiącym gry wyścigowe na pewno spodoba możliwość rywalizacji z przeciwnikiem zza oceanu, sympatią albo kolegą z internetu. W niższym przedziale cenowym polecam bardzo Need for Speed: The Run. Dla posiadających większe środki proponuję Formułę 1 2012.

Gry bitewne, czyli fachowo gry strategiczne oraz gry mmorpg, np. , to gatunek mocno pobudzający inteligencję. Warto wiedzieć, że najbardziej grywalne gry multiplayer teraz to Starcraft II, sequel kultowej pozycji, która stała się oficjalnym sportem w Korei, najnowsza odsłona sagi Heroes of Might and Magic, strategii turowej niesamowicie grywalnej oraz Total War: Shogun 2.

gry, gry internetowe, gry online
Gry strzeleckie – strzelanki - są rewelacyjne do zmagań sieciowego. Na tronie znajduje się od dawna seria Call of Duty. Warto również skusić się na klasykę, czyli na nieśmiertelnego Counter Strike, króla kawiarenek internetowych. Z aktualnych pozycji sugeruję dynamiczny Battlefield 3.

Gry sportowe to głównie piłka nożna. Tutaj rywalizują ze sobą 2 gry komputerowe: Pro Evolution Soccer i seria Fifa. Nie zadecyduję, która z nich jest bardziej udana.

Jeżeli prezentowany wpis Cię zaabsorbował, to bez wahania wejdź na ten link - ta unikalna strona www (www.lombardpiaseczno24h.pl/) zapewne też będzie dla Ciebie wartościowa.

Odróżniają się technikaliami oraz możliwościami dla gracza. Proszę przeczytać recenzje w branżowych pismach,na przykład w Cd-Action.

Gry przygodowe to wymierający rodzaj. W tym przypadku postaw na dawne przeboje - seria Syberia rozkocha ciebie fantastyczną oprawą i trudnymi zagadkami, a absurdalne wypadki w Monkey Island rozbawią do płaczu. Przydatna uwaga – mało która reprezentantka gatunku ma tryb sieciowy. Dawne pozycje da się przywrócić do życia na monitorze, czerpiąc z możliwości, jakie dostarczają emulatory gier.

Gry zręcznościowe to dziś głównie dwie pozycje: seria Assasin’s Creed i Uncharted. Obie godne polecenia i rozprowadzane na wielu rodzajach urządzeń.

Lecz gry online to nie tylko te widoczne w sklepach. W cyberprzestrzeni spotkasz mnóstwo gier browserowych, w które można grać wprost na Operze albo Firefoxie. Są tworzone dzięki aplikacji, która animuje kolorowe animacje flash. Wśród takich niewymagających produkcji rządzą gry logiczne - karcianki, szachy, arcade.

Kliknij na odnośnik do serwisu (https://m2t.com.pl/pl/terminale-mobilne-2), on przedstawi Ci temat, który Cię właśnie zainteresował. Przeczytaj artykuł, zawierający ciekawe informacje.

Surfując po sieci można napotkać też gry za darmo.
21/08/18, 16:38