Gry konsolowe - doskonała zabawa w wolnym czasie

Pierwszą grą, która ujrzała światło dzienne jeszcze w latach 70 był Pong – była to nieskomplikowana gra w której należało odbijać piłeczkę. Od tego czasu zmieniło się bardzo wiele, przemysł związany z grami wart jest mnóstwo pieniędzy a koszty tworzenia części gier szacowane są na setki milionów dolarów. Największy udział w tym ogromnym rynku mają gry produkowane z myślą o konsolach – Xbox oraz PlayStation. Jakiś czas temu stworzono nowy typ tych urządzeń, jest to zapowiedzią kolejnej rewolucji w świecie gier.
grający w grę na playstation
Bestsellery Ostatnimi czasy największą popularność zdobyła piąta odsłona legendarnej gry Grant Theft Auto. W tym tytule gracz wciela się w przestępcę który popadł w ogromne długi. Żeby je spłacić, jest zmuszony wykonywać napady na banki i inne instytucje. Seria gier sygnowana tym tytułem jest znana z charakterystycznego poczucia humoru, tytuł ten wywoływał również spore kontrowersje z uwagi na epatowanie przemocą. Podobnie wysoką sprzedaż osiągnęła gra akcji Call Of Duty: Ghosts (tutaj znajdziesz więcej informacji: sprawdź call of duty w ppe). Jest to gra akcji w której gracz wchodzi w rolę żołnierza i wykonuje dużo niebezpiecznych zadań. Jest to następna część charakterystycznej serii Call Of Duty, którą użytkownicy cenią za niezwykle ciekawą rozgrywkę sieciową. Jakiś czas wcześniej światło dzienne ujrzała kolejna część najpoważniejszego konkurenta Call Of Duty – Battlefield 4. Jest to także gra akcji, której dotychczasowe odsłony stały się słynne z bardzo rozbudowanego trybu rozgrywki sieciowej. Tym razem firma odpowiedzialna za grę zapowiada, że rozgrywka będzie jeszcze bardziej taktyczna. Gra już na etapie przedsprzedaży cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Kolejne tematy

Pro Evolution Soccer 2014 posiada znakomicie zrobioną szatę graficzną

zestaw playstation i gry
Play Station, to obecnie z pewnością jedna z najbardziej powszechnych i najlepiej funkcjonujących konsoli do gier. Od początku pojawienia się takiej konsoli, wielbiciele gier mogą doskonale się bawić, poprzez rozmaite gry funkcjonujące na ps. W najnowszej generacji takiej konsoli, pojawiła się sieciowa usługa psn, jaka umożliwia użytkownikom konsoli z dostępem do Internetu pozyskiwać różne gry.


Inne warte uwagi pozycje Polska również jest słynna na światowym rynku gier na konsole. Najbardziej znanym tytułem jest gra Wiedźmin, przygotowana w oparciu o serię książek Andrzeja Sapkowskiego. Polscy producenci pracują obecnie nad trzecią częścią gry, która jest kontynuacją wydarzeń przedstawionych w książkach o wiedźminie Geralcie. W tym roku miała również miejsce premiera konsolowej wersji Diablo 3, kontynuacji jednego z najpopularniejszych tytułów ostatnich lat.

Jest to gra w której gracz wciela się w bohatera ratującego wirtualny świat przed złymi mocami. Ten typ gier został określony jako hack&slash ze względu na znaczne ilości uśmiercanych przez gracza potworów. Jest to jedna z najbardziej kosztownych gier obecnych w sprzedaży, liczba sprzedanych egzemplarzy świadczy jednak o tym, że jest to tytuł mający ogromną rzeszę zagorzałych fanów.
23/04/11, 07:03