Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm

Gry – rozrywka na wolny czas gry do zagrania w wolny wieczór

W dzisiejszych czasach gry pełnią już w gruncie rzeczy nieodłączną rolę w kształtowaniu się poglądów odnośnie świata i jego odczytywania przez młodych ludzi. Do przesady nie będzie należało stwierdzenie, iż to po części między innymi przez użytkowanie gier mamy możliwość kształtowania wielu sfer naszej osobowości. Złe jest zdanie, iż gry nie wnoszą nic dobrego – istnieje sporo pozytywnych gier, które to sporo mogą wnieść. Na przykład gra w której głównym celem jest tylko eliminowanie przeciwników czy walka daje możliwość wypracowania w nas zręczności. Oto pewną część spośród przykładów ciekawych gier.
postacie Call of Duty
Symulator Farmy 2011 to pewna odmiana dla FPS-ów w jakich strzelanie do wroga jest głównym motywem. W trakcie rozgrywki jesteśmy rolnikiem, który dba o swoją farmę. Możemy zarządzać gospodarstwem, najpierw zyskujemy pieniądze poprzez pracę taką jak sianie i zbieranie plonów. Poza tym możemy hodować bydło. Farme naszą cały czas rozwijamy przez kupowanie nowszych urządzeń. Farmą może się opiekować dwóch graczy w ramach trybu multiplayer.

Battlefield 3 to gra w jaką mamy możliwość grać samodzielnie, lub z przeciwnikiem dzięki opcji multiplayer. W opcji dla jednego gracza możemy uczestniczyćw sporej ilości niesamowitych oraz ciekawych misjach, które transportują gracza na teren USA , Europy a nawet na Bliski Wschód.. Stajemy się na przykład świadkami masywnego trzęsienia ziemi. W wielu rozgrywkach bardzo często prowadzimy walkę w towarzystwie innych żołnierzy oraz mamy przyjemność korzystania z zaawansowanego sprzętu wojennego. Więcej o tych tytułach tu - Symulator Farmy.

Marka EA Sports w każdym nowym wydaniu Fif-y zaskakuje użytkowników ciekawymi możliwościami. FIFA 12 zachęca nas do siebie wieloma dotąd niewprowadzanymi opcjami – wieleelementów rozgrywki ma możliwość nas zaskoczyć. Porównując ze starszą opcją jest dużo bardziej rozbudowana oraz mająca w sobie wiele interesującychmożliwości. Ciekawie o grach także tu: gra PC Fifa.


Kolejne tematy

Co mieć na uwadze kupując netbooka?

laptop
Współcześnie netbooki stają się o wiele bardziej popularne. Dla wielu osób jest to najistotniejsze narzędzie pracy, przy którym spędzają bardzo wiele czasu. Bez wątpienia komputery tego typu są bardzo praktyczne. Ich właściwości współcześnie prezentują się doskonale, a równocześnie możemy dzięki nim pracować w dowolnych miejscach. Bez wątpienia niejednokrotnie wykorzystujemy je również w domach, znacznie chętniej niż typowe komputery stacjonarne.

Gdy preferujesz gry strzelanki to Call of Duty Modern Warfare 3 to będzie tworzyć dla Ciebie idealne rozwiązanie. Gra stanowi kontynuację poprzednich części: gra to ciągłe starcie żołnierzy, głównie na powstrzymywaniu przeciwnych wojsk. W grze bitwa odbywa się w kilku miejscach świata – od Ameryki aż po Niemcy.
21/05/21, 07:40