Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm

Mobilny, wydajny; wytrzymały i lekki Ultrabook™

Ultrabook™  VAIO® Pro
VAIO® Pro — najlżejszy na świecie Ultrabook™ z funkcjami dotykowymi — to mobilne narzędzie, które pomoże sprostać każdemu wyzwaniu zawodowemu.

Produkty z serii VAIO Pro są wyposażone w ekrany o wielkości 29,4 cm (11,6") i 33,7 cm (13,3") i umożliwiają intuicyjną obsługę systemu Windows 8. Charakterystyczna, sześciokątna w przekroju obudowa jest wykonana z jednokierunkowego włókna węglowego. Pozwala to na zmniejszenie wagi komputera do 0,87 kg (VAIO Pro 11) / do 1,06 kg (VAIO® Pro 13). Zapewnia także dodatkową wytrzymałość, tak ważną w komputerach mobilnych. Lekkość nie oznacza słabszych osiągów: procesory Intel® Core™ 4. generacji gwarantują wydajność i pomogą w sprawnej realizacji zadań z napiętego terminarza.

W serii VAIO® Pro 11/13 zastosowano oferowane tylko przez Sony, oparte na technologii telewizorów BRAVIA wyświetlacze TRILUMINOS® Display do urządzeń mobilnych, które znacznie poprawiają wygląd filmów, zdjęć i prezentacji oraz wierność barw na ekranie Full HD. Dodatkowo, technologia X-Reality™ do urządzeń mobilnych analizuje zawartość obrazu i poprawia ostrość filmów przez generację brakujących pikseli.

Ultrabook™  VAIO® Pro
Wygoda przy pisaniu to zasługa precyzyjnej klawiatury, lekko przechylanej do przodu po otwarciu pokrywy komputera. Duży skok klawiszy i znaczne odstępy między nimi przyczyniają się do ograniczenia liczby literówek. Komfort pracy zwiększa się także dzięki nachylonemu ku przodowi wspornikowi na nadgarstki. Kolejnym atutem jest podświetlenie klawiatury, przydatne w ciemnych pomieszczeniach, samolocie itp.

Wydajny akumulator w modelu VAIO® Pro 13 wystarcza na maksymalnie 8 godzin** pracy, a w modelu VAIO® Pro 11 — nawet na 11 godzin. Jeśli to za mało, nie trzeba gorączkowo rozglądać się za gniazdkiem zasilającym: sprzedawany oddzielnie płaski akumulator zwiększy wydajność do 18 godzin** w VAIO® Pro 13 i do niesamowitego poziomu 25 godzin** w VAIO® Pro 11. W rezultacie, w czasie lotu na drugą półkulę będzie można nie tylko wykończyć ważny raport, lecz także obejrzeć kilka filmów.

Ultrabook™  VAIO® Pro
Omawiając serię VAIO® Pro 11/13, nie sposób pominąć doskonałej jakości dźwięku przy oglądaniu filmów i słuchaniu muzyki. Tryb ClearAudio+ pozwala na wybór czterech ustawień brzmienia oraz na regulację korektora i innych efektów dźwiękowych. Zapewnia pełne, dynamiczne brzmienie muzyki, dialogów, a nawet najcichszych szeptów.

Prawdziwą zaletą zarówno w podróży, jak i w domu będzie błyskawiczne łączenie modeli VAIO® Pro z bezprzewodowymi głośnikami i słuchawkami Sony wyposażonymi w technologię NFC[1].

Jeżeli zainteresował Cię przedstawiony problem, odwiedź serwis automatyzacja testów oprogramowania, gdzie odnajdziesz obszerne info. Pogłęb swoją wiedzę.

Aby uzyskać czystą, cyfrową reprodukcję dźwięku bez plątaniny kabli, wystarczy zwyczajnie przyłożyć do siebie urządzenia.

Ultrabook™  VAIO® Pro
W razie problemów z łącznością bezprzewodową w hotelu lub tablety przemysłowe poza biurem można skorzystać z podłączanego do zasilacza sieciowego routera Wi-Fi. To niewielkie urządzenie przekształci łącze Ethernet w prywatny, mobilny hotspot. Do stworzonej w ten sposób sieci Wi-Fi można równocześnie podłączyć pięć smartfonów, tabletów i innych urządzeń mobilnych.

Nowe modele Sony VAIO Pro pojawią się w Europie z końcem czerwca.
Na podstawie: Sony Poland
Dodane przez: Sony Poland
21/10/11, 13:01