Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm

Serie lubianych gier – Battlefield czy Call of Duty

Wielu producentów gier do dziś nie zdołało odkryć tajemnicy, jaka stoi za tak sporym zainteresowaniem na rynku innowacyjnymi technologiami w seriach gier komputerowych. Unowocześniona wersja gry Call of Duty to rozrywka na rewelacyjnym poziomie, o czym miało już szansę przekonać się wielu grających entuzjastów. Nie tylko profesjonaliści cenią sobie rewelacyjnie przygotowaną grafikę, o którą nieustannie dba w najwyższym stopniu producent, lecz też amatorzy ochoczo sięgają po nowe serie preferowanych gier.
Biorąc pod uwagę grę taką jak Battlefield, przyznać trzeba ogromne zaangażowanie sztabu specjalistów w jej stworzenie oraz systematyczne unowocześnianie serii. Jest to także gra typu first-person shooter, jednak seria Heroes zaliczana jest do typu third-person shooter. Producentem tej wieloosobowej gry jest przedsiębiorstwo Digital Illusions CE. Rozrywka na wiele godzin, która ponadto rozwija zdolności manualne oraz rozszerza horyzonty? To już dziś możliwe, ponieważ oferta cieszy się ogromnym zaciekawieniem.

Kolejne tematy

Moc możliwości do wyboru czyli ciekawe gry planszowe

Gra planszowa Monopoly
Idealnym pomysłem na podarunek dla bliskiej osoby są właśnie gry imprezowe, tak wyjątkowo polecane przez posiadaczy. Gry tego typu to niekwestionowana rozrywka podczas każdego party. Nie bez powodu cieszą się polecaniem w bardzo szerokich kręgach. Ich różnorodność czy rozbudowane możliwości wykorzystania w różnych sytuacjach mają przełożenie na chęci zakupu ich przez osoby w różnym wieku. Celem, jakim kierują się przy swoich wyborach, jest dostarczenie rozrywki na najwyższym poziomie.


zestaw playstation i gry
Call of duty jest grą o tematyce wojennej, którą niełatwo jest zastopować. Moc możliwości, jakie przedstawia osobom grającym producent, pozwala na wielogodzinną grę na rewelacyjnym poziomie. Jest to gra typu first-person shooter, jaka wydawana jest przez amerykańską firmę Activision. Od prawie siedmiu lat tematyka gry obejmuje nie tylko czasy II wojny światowej, lecz również współczesność. Znakomicie przygotowana propozycja producenta ceniona jest na rynku szczególnie.

Wydawana przez Electronic Arts wieloosobowa gra Battlefield to także znakomity pomysł na prezent dla zapalonych graczy ((pełen artykuł)). Entuzjaści tematyki wojennej, gdy chodzi o gry komputerowe, zwykle mają swe jasno podane preferencje. Nie jest jednak trudno je odgadnąć i w stu procentach się w nie wstrzelić. Wybierając doskonałej jakości grę komputerową od rekomendowanego producenta mamy tego gwarancje.
21/10/06, 07:02