Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm

Co interesującego zaproponować może Acer jeżeli chodzi o laptopy, tablety i ultrabooki.

Firma Acer od wielu lat produkuje bardzo dobre jakościowo Urządzenia elektroniczne, w tym tablety oraz laptopy. W swojej ofercie posiada zarówno niskobudżetowe urządzenia, jak również mocne, wydajne urządzenia do zastosowań biznesowych czy rozrywki.


acer aspire s3


Wolne Oprogramowanie


Kolejne tematy

Branża elektroniczna przeistacza się w ekspresowym tempie.

płyta główna komputera
Tak naprawdę, jeżeli nie nadążamy z konkretnymi newsami z branży technologicznej, to prędko możemy wylecieć z tej branży. Jeśli decydujemy się na nabycie nieużywanego komputera, to powinniśmy brać pod uwagę, iż będziemy musieli opanować nowe nawyki. Dlatego też pewne osoby kupują jednak na używane komputery. Oczywiście powinno się patrzeć na wszelkie inne parametry, chociażby takie jak karta graficzna, wewnętrzna pamięć, a także dużo innych. Wymienić można jednak wiele przedsiębiorstw, które funkcjonują na całą Polskę, które chętnie zabierają takie używane komputery i za niedużą dopłatą oferują bardziej funkcjonalny model.


Doskonałym przykładem tej pierwszej rodziny jest Acer Extensa, laptop przeznaczony przede wszystkim dla uczniów - znajdź to. Jego ogromnym plusem jest niska cena, wynosząca mniej niż 1,5 tysiąca złotych, a równocześnie dość mocne podzespoły. Za to acer aspire r7 to całkowicie nowatorski projekt, z ciekawie rozwiązanym wyświetlacze. W miejsce normalnie otwieranej pokrywy inżynierowie zaoferowali zupełnie odmienne rozwiązanie. Ekran został umieszczony na specjalnym, pojedynczym zawiasie, przez co można go ustawiać pod wieloma kątami.


Acer w ostatnich latach poszedł bardzo mocno w stronę ultrabooków, oferując kilka interesujących propozycji. Jako urządzenie tego typu właśnie określany jest acer aspire p3, chociaż wielu ludzi może stwierdzić, że to jednak jest zwykły tablet. Aspire P3 pracuje pod kontrolą systemu Windows 8 i posiada niezwykle wygodną, odpinaną klawiaturę.

Czy sądzisz, że istnieje konieczność jeszcze jednego sprawdzenia podanych w tym tekście wiadomości? Jeżeli tak, to kliknij tutaj i zweryfikuj witrynę.

Przekątna jego ekranu to blisko 12 cali, więc zapewnia już odpowiedni komfort przy codziennym pracowaniu. Acer aspire s3 jest już klasycznym ultrabookiem, w jego przypadku wątpliwości już nie ma żadnych.


Urządzenie jest niezwykle smukłe, bowiem grubość jego nie przekracza 17 milimetrów - Równocześnie posiada wszystkie inne zalety klasycznych ultrabooków, to znaczy długi czas pracowania na akumulatorze i wydajne podzespoły.
19/09/16, 07:22