Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm

Co interesującego zaproponować może Acer jeżeli chodzi o laptopy, tablety i ultrabooki.

Firma Acer od wielu lat produkuje bardzo dobre jakościowo Urządzenia elektroniczne, w tym tablety oraz laptopy. W swojej ofercie posiada zarówno niskobudżetowe urządzenia, jak również mocne, wydajne urządzenia do zastosowań biznesowych czy rozrywki.


acer aspire s3


Wolne Oprogramowanie


Kolejne tematy

Najważniejsze zasady przy projektowaniu elektrycznych instalacji, jakie znaczenie ma wybór porządnej firmy projektowej.

Elektryk
Obecnie prąd jest podstawowym medium, jakie dołączane jest do każdego budynku mieszkalnego albo przemysłowego obiektu. Tak naprawdę bez prądu nowoczesne społeczeństwo nie mogłoby w normalny sposób istnieć. Jednak prąd jest również medium bardzo niebezpiecznym, dlatego też wszelkie instalacje zrobione być muszą w zgodzie z zasadami projektowania przez osoby z odpowiednimi uprawnieniami.


Doskonałym przykładem tej pierwszej rodziny jest Acer Extensa, laptop przeznaczony przede wszystkim dla uczniów - znajdź to. Jego ogromnym plusem jest niska cena, wynosząca mniej niż 1,5 tysiąca złotych, a równocześnie dość mocne podzespoły. Za to acer aspire r7 to całkowicie nowatorski projekt, z ciekawie rozwiązanym wyświetlacze. W miejsce normalnie otwieranej pokrywy inżynierowie zaoferowali zupełnie odmienne rozwiązanie.

Jeżeli po przeczytaniu tego tekstu myślisz, że warto jest głębiej poznać to zagadnienie, to ponadto zerknij tutaj case Huawei Honor 6C Pro.

Ekran został umieszczony na specjalnym, pojedynczym zawiasie, przez co można go ustawiać pod wieloma kątami.


Acer w ostatnich latach poszedł bardzo mocno w stronę ultrabooków, oferując kilka interesujących propozycji. Jako urządzenie tego typu właśnie określany jest acer aspire p3, chociaż wielu ludzi może stwierdzić, że to jednak jest zwykły tablet. Aspire P3 pracuje pod kontrolą systemu Windows 8 i posiada niezwykle wygodną, odpinaną klawiaturę. Przekątna jego ekranu to blisko 12 cali, więc zapewnia już odpowiedni komfort przy codziennym pracowaniu. Acer aspire s3 jest już klasycznym ultrabookiem, w jego przypadku wątpliwości już nie ma żadnych.


Urządzenie jest niezwykle smukłe, bowiem grubość jego nie przekracza 17 milimetrów - Równocześnie posiada wszystkie inne zalety klasycznych ultrabooków, to znaczy długi czas pracowania na akumulatorze i wydajne podzespoły.
19/07/03, 07:19