Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm

Sekrety perfekcyjnej pani domu

Idealna pani domu ma swoje spraWDzone metody na uporanie się z codziennym bezładem. Każdy wie, iż nie sposób posprzątać, całkowita trudność polega na tym, żeby zrobić to prawidłowo oraz utrzymać czystość na długo.


Mnóstwo ludzi ma kłopoty z organizacją podczas porządkowania a także doborem należytych specyfików, na szczęście można temu zaradzić.
jak wyjąć szufladę z pralki


sprzęt - odzwierciedlenie


Niżej przedstawiam parę cwanych pomysłów i rozwiązań, jakie z całą pewnością przydadzą się na co dzień wszystkim. Wyeliminuj kamień z słuchawki prysznicowej. Nalej do plastykowego woreczka octu, nałóż go na słuchawkę prysznicową, przywiąż gumką i pozostaw na noc. Następnego dnia natrysk będzie bez zabrudzeń – i to bez wielkiego nakładu pracy! Jak oczyścić robot kuchenny - Tutaj także można użyć wody z octem czy sodą . Spadł ci gdzieś na podłogę kolczyk, klamra lub jakikolwiek inny drobny przedmiot i nie możesz go odszukać? Narzuć na rurę od elektroluksu rajstopy, zabezpiecz je gumką recepturką po czym nałóż końcówkę. Teraz normalnie odkurz podłogę, zdejmij końcówkę i wyselekcjonuj z drobnych śmieci swą zgubę.


Nałóż grubą gumkę recepturkę na otwartą puchę z farbką. Usuwaj nadwyżkę farbki z pędzla poprzez wycieranie go o gumkę – w ów sposób utrzymasz brzeżki puszki w schludności. Wykorzystaj zwisający organizer na obuwie do przechowywania środków czystości. Organizer powieś wysoko na drzwiczkach szafy ażeby utrzymać środki czystości z dala od maluchów oraz ażeby zaoszczędzić dużą ilość miejsca.Pomaluj kluczyki rozmaITymi zabarwieniami lakierów do paznokci by łatwiej je rozróżniać. Nie wyrzucaj instrukcji od urządzeń AGD/RTV. Dowiesz się z nich dla przykładu jak wyjąć szufladę z pralki - ciąg dalszy.
20/07/15, 07:42