Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm

Jak stworzyć znakomitą prezentację? Najistotniejszych zasady

Chcesz stworzyć naprawdę dobrą prezentację? Oto najważniejsze wskazówki!


Prezentacje są świetną metodą przekazywania danych. Ażeby wykonać dobrą prezentację powinniśmy pojąć na początek jedno zagadnienie.
Prezentacja Prezi nie będzie po to, by przekazywać wszystko co chcesz powiedzieć. Jest całkiem odwrotnie. Najlepsze prezentacje nie będą mieć żadnej treści, jaką Ty mówisz. Prezentacja służy do tego, ażeby przedstawić to, o czym mówisz i przekazać to, czego nie możemy łatwo oddać słowami. Osoby z odległych rzędów nie zdołają przekazu i tak przeczytać. Ponadto napis odciągnie uwagę od tego co opowiadasz. Z tej przyczyny pierwszą wytyczną jest wyrzucenie ze slajdów wszystkich długich tekstów.


Łóżko w sypialni


Naturalnie więc prezentacja obejmuje grafiki, wykresy i diagramy, natomiast w niedużym stopniu tekst.

Jeżeli potrzebne Ci uzupełniające informacje na niniejszy tu wątek, to bez wątpliwości przyda Ci się to warte uwagi wiarygodne opracowanie (http://webtec.pl/copywriting/).

Jeżeli pragniesz coś oznajmić, powiedz to, miast dodawać długi tekst na prezentację. Skoro już w prezentacji nie będzie przydługich przekazów tekstowych tekst, który pozostał powiększ. Uprościsz życie osobom, które siedzą daleko i uprościsz przekazanie audytorium najistotniejszych koncepcji. Minimalna wielkość czcionki to 26. Zwiększ także kontrast, dlatego że nigdy nie wiadomo w jakich warunkach prezentacja będzie pokazywana.

Jeśli pragniesz uzupełnić swą znajomość rzeczy na ten temat, to czytaj jeszcze (https://www.logintrade.pl/) następne treści. Należy kliknąć w podany link.

Czy wyświetlacz będzie dosyć biały, czy nie będzie wpadać przez okno rażące słoneczne światło, oraz czy rzutnik będzie w należytym stanie.
Dołóż do prezentacji przezrocze z tytułem prezentacji. Możesz rzucić go na ekran przed rozpoczęciem, by każdy miał pojęcie o czym zaraz zaczniesz relacjonować przez najbliższe X godzin.
20/08/15, 07:55