Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm

Szukasz bezzałogowego statku latającego? W tym momencie najlepiej wyprzedaje się dron DJI Phantom 3 i dron 3DR SOLO

Od niedawna modne są bezzałogowe statki latające. Ich fenomenem jest szczególnie to, iż mogą być używane zarówno przez amatorów, jak i ekspertów. Dodatkowo są one skonstruowane do najróżniejszych celów, w związku z tym każdy z nas na pewno do czegoś wykorzysta to niewielkie urządzenie.
Dron DJI Inspire 1
Aktualnie najbardziej popularny i polecany jest dron DJI Phantom 3 (zobacz na który wyprodukowany jest w dwóch odmianach. Pierwsza z nich skierowana jest do amatorów, druga z kolei do ekspertów. Nie ulega wątpliwości, że ta druga jest zdecydowanie droższa, bowiem posiada lepsze parametry. Kluczową zaletą tego sprzętu jest możliwość rejestracji obrazu o rozdzielczości 4K, co jest prawdziwym przebojem na rynku. Prócz tego dron DJI Phantom 3 ma szereg rozmaitych bajerów. Ważkie jest bez wątpienia to, że istnieje szansa mechanicznego powrotu do miejsca startu. Dla profesjonalistów relewantne będzie to, iż w tym modelu nawigacja ma być na wyższym poziomie.

Pasjonuje Cię przedstawiona tematyka? Jeśli tak, to zapraszamy do lektury (https://www.cyfrowe.pl/aparaty-cyfrowe-aparaty-z-wymienna-optyka,1,2,415.html) bardzo podobnego wpisu - on także jest warty zainteresowania.

Opłata za to urządzenie nie powinna przewyższyć 5000 zł. Jeżeli natomiast poszukujemy czegoś bardziej fachowego to być może dron 3DR SOLO spełni wszystkie nasze oczekiwania. Ważkie jest to, iż prosto i dobrze się go obsługuje. Poza tym zamontowany pozostał guzik PAUSE, dzięki któremu mamy szansę wstrzymania bezzałogowego statku latającego w dowolnym miejscu. Należałoby jednak podkreślić, że dron 3DR SOLO służy głównie do pracy zarobkowej. Amatorzy powinni decydować się na tańsze warianty, ponieważ mnóstwo funkcji w żadnym wypadku nie zostanie przez nich wykorzystane. Ten aparat kosztuje ok. 7000 zł, toteż jest to już dość spory wydatek. Jednak osoby, które trudzą się fotografią na pewno będą zadowolone z tego sprzętu. Powinno się dodać, że dron 3DR SOLO w tym momencie jest jednym z najbardziej interesujących urządzeń dostępnych w sklepach, przykładowo: .

Jeżeli masz w planach zakup drona to postaw na jakiś z wyżej wyszczególnionych modeli. Są to sprawdzone urządzenia, jakie nie zepsują się po kilkunastu użyciach. Jeśli posiadasz obiekcje to najlepiej będzie, jeżeli pogadasz z kimś kto ma większe pojęcie w tym temacie. Nie zwlekaj ani chwili dłużej, tylko już dzisiaj zdecyduj się na zakup drona!


Kolejne tematy

Ile kosztuje usługa pozycjonowania domeny?

surfowanie po internecie
Właściciel firmy, działającej w internecie, wie, iż pozycjonowanie strony www jest jedną z dróg do sukcesu. Aby wybić się ponad konkurencję i zostać zauważonym przez potencjalnego klienta, trzeba wyświetlać się wysoko w wyszukiwarce. Jednak taka usługa będzie nas kosztować. Ile?
21/04/28, 14:46