Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm

Komfortowe obudowy do Alcatel

Dla jakiegokolwiek właściciela telefonu ważne jest, ażeby aparat fotograficzny był nie wyłącznie współczesny, ale posiadał też modny wizerunek. Trzeba chronić swój telefon, a przy okazji nadać mu wyszukanego wizerunku dzięki etui do Alcatel.


folia na telefon


Etui w świetny sposób zabezpiecza boki i tył telefonu, a przy tym cały czas jest dojście do każdych guzików. Etui do Alcatel sporządzone jest z komfortowego w użytkowaniu surowca silikonowego. Nadzwyczaj płaskie, szykowne i praktyczne etui, posiada przelot na głośnik i mikrofon.


Użyteczne etui Alcatel Pop 4 z funkcją portfela, to idealny artykuł, do osłony telefonu, także organizer kart kredytowych, banknotów, bądź wizytówek w planowo do tego przeznaczonych dwóch kieszeniach.


Etui do Alcatel zamykane na rzep, z wyjątkiem szablonowej funkcji zabezpieczenia telefonu, posiada skrytki na dokumenty, także wizytówki.


Solidność i odporność wykonania, również wysoka jakość surowców używanych podczas wytwórczości, ręczą zupełne bezpieczeństwo telefonu.


Kolejne tematy

Fotografia – metoda na uchwycenie specjalnych okazji. Niech album będzie dla Ciebie pamiątką na zawsze!

zdjęcia
Dzisiaj robienie zdjęć jest dla nas tak naprawdę codziennością. Każdego dnia fotografujemy mnóstwo. Dzielimy się tym, co widzieliśmy ze znajomymi – przez MMS-y czy też sieć. Zamieszczamy fotografie na serwisach społecznościowych. Jednakże nie zawsze tak było. Niegdyś fotografie robiono tylko od czasu do czasu, przy nadzwyczajnych okazjach.


Innym wariantem etui do Alcatel jest kabura z klapką na magnes. Spowoduje ona, że aparat telefoniczny okaże się zabezpieczony w efektywny sposób. Wewnątrz znajduje się wyjątkowe przymocowanie stworzone z trwałego i równocześnie elastycznego surowca kauczukowego. Pokrowiec posiada niezbędne wyżłobienia na guziki, aparat i styki systemowe, co gwarantuje pełną swobodę podczas używania.


etui do alcatel


Wystarczy otworzyć klapkę i jest możliwość bez trudu rozmawiać, wykonywać zdjęcia, lub także przesyłać sms.


Etui do Alcatel ma zapięcie na podwojony magnes, a przymocowanie w którym się lokuje smartfona, umożliwia jego zabezpieczenie nawet przy otwartej klapce.


Dla ludzi doceniających prywatność ekranu osobistego telefonu, komputera, lub tabletu, przyrządzono folie prywatyzujące. Przyklejamy folie na telefon zobacz ofertę folii na komórkę i z boku nic nie widać.


Powinno się dogłębnie wyczyścić ekran, odkleić malutki element, skonfigurować odpowiednio na ekranie i przeciągnąć do końca folie na telefon. Powinno się uważać, ażeby pod folią nie zrobiły się żadne pęcherzyki powietrza. Tok jest trochę łatwiejszy niż w sytuacji folii na telefon ochronnych, bo modele prywatyzujące są grubsze.
19/09/28, 07:21