Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm

Rodzaje gier na xbox one

Dzisiaj sprzedawane konsole do grania to potężne urządzenia, na których gra jest naprawdę przyjemne. Dotyczy to także najnowszego produktu Microsoftu, to znaczy konsoli Xbox One, która niedawno ukazała się w sprzedaży. Ta konsola miała być przebojem, producent chciał na początku zastosować z niej kilka zupełnych nowości, ale na koniec się okazało, że zaprojektowana została typowa konsola. No może nie do końca zwyczajna, bo bijąca wydajnością konkurencję, na dzień dzisiejszy jest to najbardziej wydajny sprzęt do grania, jaki zakupić można w sklepach.
gra na Xbox One
Xbox one używa formatu blue-ray, przez co nie ma problemów z wieloma płytami, gdy gra będzie pojemniejsza, co było sporym utrudnieniem poprzednich modeli konsol. Dodatkowo konsola została wyposażona w pojemny twardy dysk, na którym bez najmniejszych problemów może się zmieścić parę gier. Konsola funkcjonuje oczywiście pod kontrolą systemu Windows, trochę przypominającego promowany obecnie Windows 8, jednak jak okazało się po testach, sam system nie we wszystkich szczegółach dopracowano i czasami ciężko się z nim odnaleźć.

Kolejne tematy

Jak zapewnić obieg dokumentów w firmie?

komputer
Obieg dokumentów w naszej korporacji to kwestia priorytetowa. Od uzgodnienia systemu i kontroli warto by rozpoczynać kwestię obiegu danych w administracji całego przedsiębiorstwa. A także, w celu uporządkowania, nie tylko faktur papierowych, ale elektroniczny obieg dokumentów, najlepiej wykupić sobie program do zarządzania dokumentami, np. MS Sharepoint.


granie na Xbox One
Lecz to, co najbardziej istotne dla każdej konsoli, to są oczywiście gry w sam raz na Xbox One. A w tej dziedzinie najnowsze dziecko microsoftu również wysoko zawiesiło poprzeczkę. Tytułów jest dość dużo, w tym najnowsze hity sprzedażowe, jakich trudno szukać u konkurentów. Największą popularnością oczywiście się cieszą gry zręcznościowe xbox one, tu w propozycji jest co najmniej parę grywalnych, solidnych pozycji. Poza tym z pewnością zainteresować mogą graczy gry wyścigowe xbox one, świetna oprawa graficzna może zachwycić chyba każdego wielbiciela samochodów, który lubi taką rozrywkę.

Jedną z najciekawszych rzeczy, którą przynosi najnowszy model konsoli Misrosoft jest druga odsłona Kinecta. Microsoft postawił na dość radykalny krok, i nie sprzedaje samej konsoli, a jedynie cały komplet (a tu fajne gry na konsolę: gry wyścigowe dedykowane na Xbox One). Wprawdzie bez użycia kinecta bez problemów można pograć w dużą ilość gier, lecz jeśli już on jest, to warto go używać, a funkcjonalności ma przeogromne. W porównaniu z pierwszą wersją pozwala na tak dużą grywalność, że po uruchomieniu jakiejś gry sporo graczy może mieć duży kłopot z jej zakończeniem.
14/07/03, 09:09