Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm

Na wszystko dobre są etykiety

Co byśmy zrobili, jakby na ziemi nie byłyby dostępne etykiety? Rozwiązanie wydaje się proste – ktoś by je wymyślił. Ale załóżmy jednak, że ludzka inwencja w tej i tylko w tej dziedzinie poniosłaby porażkę wielką i dotkliwą. Jak funkcjonowałby świat, w którym nie byłoby miejsca na etykiety(polecamy drukarki do przywieszek) samoprzylepne? Zapraszam do łamigłówki.

etykiety samoprzylepne

Babinka miałaby nie lada problem. Jak przechowywać konfitury? Cała masa słoików i weków, a nie można ich etykietować. Naturalnie, pamięć już słabiutka. Synek odwiedzi i na śniadanie nałoży ćwikłę zamiast marmolady z wiśni. A następnie w Paschę na stół śniadaniowy trafi marmolada śliwkowa, a nie ćwikła. Normalne szaleństwo! Cóż uczynić ma babinka smutna, której nie wspierają etykiety…

Urząd pocztowy? Całe tony paczek bez etykiet. Obecnie pracownicy spedycyjni to właściwie gadające >aplikatory etykiet i drukarki etykiet. Z tym pożytecznym wynalazkiem chodzą wszędzie.poczytaj tutaj - wypróbuj w promocji okulary progresywne wrocław-> Fabryka Optyka -Gdy nie będzie etykiet, powstanie chaos. Nabazgrolone na paczkach namiary prędko się zmyją. Liczący ponad trzy czwarte wieku pan Nowak, który od pierwszej wojny w Afganistanie nie posiada ani jednego włosa na głowie, otworzy przesyłkę z grzebieniem i suszarką. Piękna absolwentka medycyny z Warszawy będzie zaskoczona, kiedy w paczce ujrzy pełny pakiet listów wielkich patriarchów sprzed milienium. Taka jest prawda, że gdy etykiety znikną, świat podpalają rozruchy na ogromną skalę.

A sklepy? Cóż uczynią handlowcy, gdy do pomocy nie przyjdzie im program do etykiet? Wymiana towarowa runie zupełnie. Rzecz jasna, zawsze są jeszcze metki, do których weryfikacji służy czytnik kodów kreskowych. Ale spójrzmy prawdzie w oczy – kogo one obchodzą? Załosne skrawki materiału zazwyczaj stają się podstawową ofiarą noża. Zagłada handlu to krach gospodarki globalnej. To oczywiście ścieżka do chaosu i biedy…

Trudno uwierzyć, iż takie drobne przedmioty, jak taśmy termo transferowe żywiczne, posiadają żywotne role w życiu ludzkim. Takie wnioski stają się widoczne, dopiero kiedy coś znika. Jak widzimy, rzeczywistości, w której nie asystują człowiekowi etykiety samoprzylepne, nie należy życzyć nawet nieprzyjaciołom.
Na podstawie: Etisoft
23/01/05, 10:01