Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm

Jak w zależności od liczby lat i płci danego człowieka może wyglądać jego nowoczesny telefon komórkowy lub smartfon

Znana sentencja przypomina nam, że co dom to zwyczaj. Idąc dalej tym tropem szybko dochodzimy do stwierdzenia, że co człowiek, to inny model telefonu. Mając na względzie asortyment wyłożony na sklepowych regałach, w zupełności zgadzamy się z powyższą tezą.
Smartfon
A z kolei niektórzy komentatorzy próbują dostrzec podobieństwo pomiędzy psem a jego posiadaczem. Kiedy widzimy na ulicy starszą strojnisię prowadzącą na smyczy pudelka z równo przystrzyżoną sierścią, to raczej nie wątpimy w słuszność wspomnianych poglądów. Sprawdźmy więc, czy podobnie sprawa się ma w przypadku telefonów i ich posiadaczy.

Jednym z charakterystycznych akcesoriów bywa osłonka na telefon, a jej wygląd dużo mówi nam o posiadaczu, może nawet więcej niż sam telefon komórkowy Nastolatki mogą dla siebie zakupić osłonkę w kolorach mało intensywnego różu i wyprodukowaną z pluszu. A co wtedy będziemy sądzić o nastolatkach? Z pewnością od razu stanie nam przed oczami popularna oraz powszechnie rozpoznawalna postać Mariolki ze skeczu jednego z rodzimych kabaretów. Czyżby taka dziewczyna miała identyczny charakter jak kabaretowa gwiazda? Żeby udowodnić prawdziwość postawionej tezy, trzeba by przeprowadzić stosowane badania, ale nasza intuicja sugeruje nam, że odpowiedź na postawione zapytanie jest twierdząca.

Kolejne tematy

Gry komputerowe które z nich są świetne?

gry komputerowe
Osoby, które grają w gry na komputer dobrze wiedzą, że to idealny sposób na spędzanie wolnego czasu. A gier jest bardzo dużo i wiele z nich jest naprawdę świetnych. Idealna grafika, dopasowana muzyka, bardzo dobrze skonstruowane postaci i intrygująca fabuła prowadzą do tego, że trudno się oderwać. Każda z osób, która uwielbia taki typ rozrywki ma również swoje ulubione gry. Niektóre z tych lubianych gier znajdują się w różnych rankingach uznawane za najlepsze wg wielu czasopism o tematyce komputerowej.


Laptop
Z kolei przedsiębiorcy posiadają wystarczająco dużo pieniędzy, żeby kupić sobie jeden z najdroższych modeli dostępnych na rynku. Mogą pochwalić się wielofunkcyjnym iPodem znanej na całym globie firmy (pełne informacje). A takie modele potrzebują nie pierwszej lepszej osłonki. Majętne osoby pamiętają, że obudowa do apple ma być równie szykowna i droga jak skórzana aktówka. Tego rodzaju etui musi prezentować się profesjonalnie, żeby prezes firmy mógł wyciągnąć urządzenie komunikacyjne nawet w czasie najbardziej istotnego oraz prestiżowego spotkania. Przeczytanie smsa może niekiedy zaważyć na dalszych losach konkretnej instytucji.

A wyciągać z teczki telefon ze zniszczoną osłonką to gafa, o jakiej jakikolwiek przedsiębiorca nawet nie chce myśleć. Osłonka na telefon, a również obudowa do apple, czyli np. do nowoczesnego laptopa, pełnią istotne funkcje. Po pierwsze, dzięki nim filigranowe części są bardzo dobrze chronione przed wilgocią oraz uszkodzeniem ekranów (sprawdź obudo http://www.etuo.pl/etui.html?device_brand[0]=39&device_model[0]=218gie, dla pań, jak już nadmieniliśmy powyżej, bardzo ważny, o ile nie najważniejszy, jest sam wygląd telefonu. Z tego też powodu płeć piękna zakupuje obudowy w jaskrawych kolorach, a nawet dopasowuje je do odcienia swojej aktówki.
19/09/05, 07:12