Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm

Wypełnijmy wszystkie formularze przez Internet

W dzisiejszych czasach jest wiele opcji. Wszyscy mogą znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla siebie. Jednak w końcu pojęliśmy też, że najważniejsza jest oszczędność czasu, bo stare polskie porzekadło mówiące o tym, że czas to pieniądz, jest zdecydowanie prawdziwe. Tak, więc już nikt nie jest zdziwiony, że używana jest faktura online. Bez zbędnych kłopotów możemy wszystko wypisać w internetowym programie i następnie przesłać kontrahentowi tego typu fakturę. Trzeba jedynie zdecydować się, z którego programu zaczniemy korzystać, a wybór jest spory.

zestawienie faktur
Właściwy program do faktur

Gdy posiadamy własną firmę to dobrze rozumiemy, że będzie trzeba ogarniać wszystko. Rozpoczynając od rekrutacji pracowników po całą papierkową robotę. Dawniej z każdą pierdołą biegało się do księgowego a obecnie musimy mieć dostęp do sieci, żeby na przykład wystawić fakturę. Inną sprawą jest jednak to, jaki program do faktur (link) wybrać. W Internecie jest pełno programów bezpłatnych, z których może korzystać każda firma. Musimy jednak upewnić się, które programy rzeczywiście będą pasowały do działalności naszej firmy.

program do faktur
Kiedy już zdecydujemy się, jaki program dla kadr - (ewidencja czasu pracy program) do wystawiania faktur (sprawdź) będzie idealny, to praca z fakturami zacznie być wykonywana przez któregoś pracownika. Trzeba pamiętać, że najważniejsza jest praca na bieżąco. Nie możemy wszystkiego odkładać w nieskończoność. Tak samo jest z wystawianiem faktur i czekaniem na zapłatę. Trzeba ustalać odgórnie, że po danym terminie nalicza się odsetki, bo inaczej można czekać na pieniądze za towar, trochę czasu. Jednak, kiedy wszystko będziemy kontrolować w owym programie do faktur, to zauważymy czarno na białym, kto ma zaległości w płatnościach, a kto jest na czysto.

Bo oczywiście poza bezpłatnymi programami w Internecie można również zakupić program do faktur, który przy okazji pozliczał by wszystko, począwszy od stanów magazynowych po ogarnięcie pitu. Dlatego gdy będziemy wybierać program do faktur dobrze porozmawiać z kimś, kto zna się na rzeczy albo dobrze poszperać na stronach internetowych, by dowiedzieć się, który program jest uważany za fajny i czy nie warto byłoby zainwestować paru groszy w taki program. Więcej na
20/08/01, 07:23