Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm

Zakupy z planem. Gazetka w wersji papierowej versus folder elektroniczny.

Obecnie istnieje bardzo dużo działających sposobów marketingu i reklamy. Każdy z nich ma swoje atuty i zalety, każdy jest adresowany do pewnego rodzaju odbiorcy i w każdy można inwestować, ale w różnym stopniu i w zależności od prowadzonego interesu lub gałęzi przedsiębiorstwa. Jedną z możliwości dotarcia do potencjalnego klienta i skłonienia go do zainteresowania się konkretnymi produktami jest gazetka z bieżącą oferta promocyjną.

Gazetka promocyjna
Gazetki zwykle lądują w naszych skrzynkach pocztowych czy na wycieraczkach rozprowadzane przez ulotkarzy lub pocztę, czasem sięgamy po nie sami do marketowego dyspensera.

Nasz wpis wydaje się być intrygujący? Masz ochotę na następne wątki? Zatem nie zwlekaj i klikaj kenia z niemiec w poniższy link.

Czasami trafiają do naszych skrzynek e-mailowych (po naszej wcześniejszej subskrypcji). Wiadomo, że sporo ludzi łapie promocje cenowe i kupując produkty promocyjne ma poczucie dobrze zrobionego interesu. Gazetka promocyjna w wersji papierowej może i jest wygodna i poręczna i jest doskonałym źródłem informacji o bieżących produktach będących w promocji, lecz jest nieekologiczna i dość szybko traci datę przydatności. Poza tym – foldery reklamowe z wielu sklepów fizycznie zajmują miejsce i szybko zaśmiecają mieszkanie. Gazetkę elektroniczną otwieramy na naszym telefonie czy tablecie gdy tylko chcemy - więcej gazetek promocyjnych tutaj. Możemy ją podlinkować i wysłać znajomym.

Chcesz zgłębić więcej podobnych materiałów? Jeżeli tak, to zobacz to użyteczne omówienie (http://www.jednosc.pl/prodList,2,wheat-pellets,EN), gdyż również Cię na pewno zaintryguje.

Oferty sklepów zmieniają się tak często (co najmniej raz na tydzień), że nadążenie z wertowaniem papierowych wersji wielu z nich mogłoby być nie lada zadaniem, nie wspominając o zaznaczaniu produktów, które chcielibyśmy kupić czy wycinaniu kuponów, które chcielibyśmy wykorzystać.

a lot of bags
Co mogą zrobić autorzy aplikacji na smartfony i tablety przygotowujący elektroniczne wydania gazetek, by komfortowo się ich używało? Byłoby świetnie, gdyby gazetka promocyjna supermarketu była wyposażona również w możliwość zaznaczania przez użytkownika rzeczy, które chcemy kupić i automatycznego tworzenia z nich listy zakupów z kalkulacją ceny itp. Jeśli gazetka zawiera kupony promocyjne, te, które nas interesują, mogłyby się zapisywać po kliknięciu w nie, z kolei kupony, którymi nie jesteśmy zainteresowani, mogłyby lądować w koszu albo samoistnie wygasać po 24 godzinach. Gazetka sama mogłaby się archiwizować w dniu, w którym kończy się jej ważność, robiąc tym samym miejsce dla kolejnej.
20/01/24, 07:55