Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm

Film ze ślubu do którego warto powracać

Wiele Par Młodych, organizując ślub zastanawia się jak upamiętnić ten cudowny dzień. Warto pamiętać o jednym. Trzeba postarać się, by wynająć jak najlepszego fotografa i kamerzystę. Szczególnie, że filmy z dnia ślubu nie są już niekończącymi się, wielogodzinnymi nagraniami, do których rzadko kiedy chce się wracać po latach. Dziś, ulega zmianie nie tylko czas trwania i dynamika filmu, ale i położenie kamery.

Zdjęcie z powietrza Oporów Wrocław
|
W czym tkwi cały sekret? W filmowaniu z powietrza, do którego wykorzystuje się niedużych rozmiarów platformę latającą. Helikoptery mogą zwykle wznieść się na wysokość około 300 m, co umożliwia szerokie ujęcia z dużych powierzchni – np. pokazanie drogi do kościoła oraz sali weselnej czy parku, w którym Para Młoda będzie miała sesję fotograficzną. Dodatkowo, urządzenie może zniżyć lot niemalże do poziomu głów gości, co pozwoli na idealne zbliżenia.

Zdjęcia i odbitki
Filmowanie z powietrza to powiązanie nowoczesności z tradycją. Obecnie, w dobie „dynamicznych” filmów ślubnych możemy również podkreślić ciepło i rodzinną atmosferę przygotowań do tego szczególnego dnia. Często wiele osób nie jest pokazanych w filmach ślubnych. Cała uwaga skupiona jest na Parze Młodej, tracąc piękne ujęcia z rodzicami, rodzeństwem oraz bliskimi osobami. A przecież osoby te także uczestniczą w owym wydarzeniu, są przy nas w tym momencie. Jak wspaniale jest więc po latach ujrzeć każdego z gości. Ich podekscytowane twarze oczekujące na ceremonię ślubną po zakończeniu ceremonii ślubnej, rozmowy w ogrodzie, gdy orkiestra na chwilę przestaje grać... Filmowanie z powietrza nadaje nagraniu z uroczystości zupełnie nowego wymiaru.

Kolejne tematy

Fotografia – metoda na uchwycenie specjalnych okazji. Niech album będzie dla Ciebie pamiątką na zawsze!

zdjęcia
Współcześnie wykonywanie fotografii jest dla nas tak naprawdę codziennością. Każdego dnia fotografujemy bardzo często. Dzielimy się tym, co widzieliśmy ze znajomymi – przez MMS-y czy też sieć. Umieszczamy zdjęcia na serwisach społecznościowych. Jednak nie zawsze tak było. Kiedyś fotografie robiono jedynie od czasu do czasu, przy specjalnych okazjach.


Warto omówić również kwestię . Czy będą to zdjęcia z dnia ślubu (z emocjami nie do powtórzenia), czy też sesja plenerowa, w inny dniu, albowiem szkoda nam tracić zbyt wiele czasu kiedy sala weselna czeka. Gdy się zdecydujemy, przeglądnijmy portfolio fotografów i wybierzmy te, które zachwyciły nas najbardziej.
19/10/08, 08:27