Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm

Cudowne filmy przy zastosowaniu kamery sportowej.

Niejeden z nas czasami staje przed niejakim wyzwaniem. Tak samo jest kiedy decydujemy się na skok na bungee albo ze spadochronu. Zachodzi wtedy złamanie jakichkolwiek barier strachu. Są to tzw. sporty ekstremalne. Za pewne, gdy podejmiemy się tego wyzwania zażyczymy posiadać pamiątkę z tego zdarzenia.

GoPro Hero 4 Silver Teardown
Do tej pory takie wyczyny były utrwalane na zdjęciach. Jednakże w dobie tak idealnie rozwiniętej technologii, rozpoczęto myśleć czy nie warto byłoby uwieczniać tego zdarzenia w postaci filmu. Chodzi o film, jaki zostałby nakręcony przez skaczącego. Jednak utworzenie takiej kamery graniczyło z cudem, ponieważ musiała być to kamera doskonałej trwałości z racji szybko przekształcającego się widoku. Również nie powinna być to kamera trzymana przez sportowca (tak jak to może byc w standardowej kamerze) oraz kamera przypinana na ubiorze. W ten sposób powstała nowoczesna kamera sportowa. Dodatkowo zaistniały w sprzedaży nowe drony wyposażone w kamery, jakie mają możliwość również zapisywać ten wyczyn z innych pozycji- . Bardzo znany z tych gadżetów będzie dji phantom, który jest wielowirnikowym multikopterem. Jego głównymi walorami będzie precyzyjnie połączona konstrukcja całego pojazdu, śmigła samokontrujące, które mają za zadanie unormowanie punktu samolotu oraz nowoczesny komputer outsourcing it sosnowiec pokładowy, który umożliwia na powrót pojazdu w sytuacji, gdy utracimy zasięg pilota sterującego.

Dron
Owa sytuacja może się zdarzyć w przypadku, gdy wylecimy poza zasięg pilota, kiedy stracimy bezzwłoczną widoczność pojazdu bądź po prostu w momencie, gdy zużyją się nam baterie w pilocie.

Mamy dla Ciebie najnowszy artykuł (https://skomat-fotowoltaika.pl/fotowoltaika-nowy-sacz/) - tam odkryjesz ogrom ciekawych informacji oraz wątków. Nie czekaj tylko wejdź!

Jest to idealne rozwiązanie, ponieważ już nie musimy się zamartwiać, iż stracimy nasz pojazd przez nieuwagę. W pojazdach sterowanych bardzo często przytrafiało się, że właściciel gubił swój pojazd przez utratę zasięgu.

Podsumowując: kamera sportowa używana jest znacznie częściej przez miłośników mocnych wrażeń. Stosują ją sportowcy skaczący na bungee, ze spadochronu bądź amatorzy ekstremalnych zjazdów rowerowych oraz snowboardzistów. Przy zastosowaniu takiego sprzętu możemy te jakże majestatyczne przeżycia utrwalać i wspominać kiedy tylko będziemy chcieli.
20/10/09, 08:45