Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm

Z jakiego powodu telefony klawiszowe w dalszym ciągu cieszą się sporą popularnością, opis przykładowych ich modeli.

Mimo tego, że od paru lat na rynku komórkowych telefonów rządzą niepodzielnie smartfony, to jednak klasyczne klawiszowe konstrukcje cały czas są kupowane przez klientów.


GoFlex Desk


Wynika to z tego, że nie wszyscy po prostu będą potrzebowali smartfonów, zwłaszcza osoby starsze miewają często problemy z ich obsługą. A proste, niezawodne urządzenia, służące do dzwonienia i wysyłania sms-ów całkowicie im starczają. Bardzo dobrze sprawdzać się w takiej roli będzie nokia x200, telefon ten pomimo niepozornych rozmiarów ma zaawansowane paRAMetry i co najważniejsze doskonale funkcjonuje - pełen raport. Dla osób które lubią słuchać muzyki w terenie polecić również można model nokia xpressmusic. To również jest klasyczna klawiszowa konstrukcja, lecz dzięki zastosowaniu w niej wydajnego muzycznego układu jakość odtwarzanych utworów naprawdę jest świetna.


Jakiś czas temu całkiem sporym zainteresowaniem cieszyły się telefony posiadające pełną klawiaturę. Rozwiązanie tego typu ma jeden niezaprzeczalny plus podczas pisania sms-sów, to znaczy to, że każda z lITer jest pod osobnym klawiszem. Dzięki temu szybkość pisania wszystkiego będzie znacznie większa, choć osoby mające duże palce będą się musiały przyzwyczaić do niewielkich klawiszy - dodatkowe info. Wśród telefonów tego rodzaju z pewnością ciekawie wygląda model nokia x2-01, jaki pomimo że jest z niższej grupy, to posiada jednak dość ciekawe funkcjonalności.


Kolejne tematy

Ciekawa praca pełna wyzwań w dziedzinie IT

Informatycy
Branża IT należy do dziedzin, jakie rozwijają się aktualnie bardzo prężnie i energicznie. Multum ludzi chętnie wiąże swoją drogę zawodową właśnie z branżą IT. Praca w IT jest atrakcyjna i interesująca, w wielu przypadkach wiąże się z nowymi zadaniami i wyzwaniami - w tej pracy nie ma czasu na nudę. Oczywiście branża IT nie jest dla każdego. Aby świadczyć usługi informatyczne powinno się posiadać dobre wykształcenie, kwalifikacje oraz zdolności.


Z kolei nokia x5 to ciekawy telefon muzyczny, z dobrymi głośnikami i odtwarzaczem, lecz analogicznie jak wcześniej opisywany model także mający klawiaturę z wszystkimi klawiszami.
19/06/07, 10:36