Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm

Jak efektywnie chronić ekran nowego telefonu przed zarysowaniem, czyli encyklopedyczny przegląd dostępnych akcesoriów na komórkę

Telefon staje się atrybutem nowoczesnego człowieka i to niekoniecznie tylko takiego, który prowadzi kilkuosobową bądź ogromną firmę. Popularna komórka właściwe nie jest już zwykłym aparatem służącym do prowadzenia konwersacji, ale wielofunkcyjnym sprzętem.


laptop marki Samsung


Jednak zaawansowana technika wymaga też dobrej ochrony.


producenci telefonów doskonale wiedzą, że w trakcie użytkowania aparaty są narażone na przeróżne uszkodzenia. Z tego powodu gdy telefon przypadkowo spadnie z biurka, to najprawdopodobniej nic strasznego się nie stanie. Wydaje się jednak, że o dużo poważniejszym zagrożeniem są nieduże rysy, które powodują, że nowy i równocześnie supernowoczesny smartfon nie prezentuje się najlepiej. Posiadaczowi tego typu urządzenia przyda się więc folia na telefon, która idealnie chroni wyświetlacz przed zarysowaniem (etuo.pl/folie-szkla). Terminologia jest trochę myląca, gdyż możemy uważać, że ten gadżet został wykonany z przezroczystej folii plastikowej, tymczasem nic bardziej błędnego.

Podobny zajmujący artykuł prezentowany jest tu, zatem odwiedź witrynę salon subaru i upewnij się, jakie treści tam znajdziesz. One też Cię zaciekawią!

W tym przypadku ochrona byłaby tak naprawdę żadna. Porządna folia na telefon jest standardowo produkowana ze szkła hartowanego, lecz przy tym jej zamocowanie nie wpływa niekorzystnie na działanie dotykowego wyświetlacza.


Prócz opisanej folii wytwórcy użytecznych gadżetów, jak również sami handlowcy proponują posiadaczom aparatów praktyczne etui. Takie akcesoria na komórkę można dziś nabyć na stoiskach w domach towarowych, a także w internecie. Istotne jest to, żeby wybrać gadżet pasujący do posiadanego modelu telefonu. Ponadto trzeba mieć na uwadze to, że dostępna kolorystyka jest naprawdę zróżnicowana: biznesmeni wybiorą etui w ciemnych barwach, a nastolatki skoncentrują się na modelach w fluorescencyjnych kolorach. I te wspomniane, i inne akcesoria na komórkę można śmiało polecić wymagającym użytkownikom, a w szczególności estetom oraz przedstawicielom świata biznesu.


Różnorodność akcesoriów może zdumieć niejedną sceptycznie nastawiona osobę.


Kolejne tematy

Sekrety perfekcyjnej pani domu

sprzęt - odzwierciedlenie
Doskonała pani domu ma swoje wypróbowane metody na uporanie się z powszednim nieporządkiem. Każdy wie, że nie sposób posprzątać, całkowita komplikacja polega na tym, żeby zrobić to porządnie oraz utrzymać schludność na długo.


Wiele ludzi ma problemy z organizacją w toku porządkowania a także doborem należytych środków, na szczęście można temu zaradzić.


Tymczasem gdy już używamy jednego z nich, to dość szybko zaczynamy zastanawiać się, jak dotąd obywaliśmy się bez folii bądź naprawdę przydatnego zestawu głośnomówiącego dla kierowcy - jako nowocześni ludzie jesteśmy niejako skazani na użytkowanie tych artykułów.
20/03/10, 08:22