Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm

Najpopularniejsze drony dla profesjonalistów marki DJI

Marka DJI znana jest z tego, że proponuje profesjonalne oraz ogromnie jakościowe drony, które naturalnie nadają się do wykorzystywania przez ekspertów. Prawdopodobnie nie przesadzimy jeżeli powiemy, iż firma DJI jest współcześnie jedną z najmocniej znanych oraz popularnych firm, która oferuje najlepsze drony na rynku.


Dron z kamerą
Jej oferta jest faktycznie ogromnie przestronna, do tego firma często wprowadza na rynek sporo nowości. Tym razem firma zaprezentowała swojego nowego drona DJI Phantom 3. Nowatorski phantom 3 został zaprezentowany w dwóch odsłonach - srebrnej dji phantom 3 advanced oraz złotej Professional - w tym sklepie z dronami. Ich zaletą jest to, iż w porównaniu z innymi dronami potrafią one dużo lepiej odnajdywać się w przestrzeni, mało tego prócz kamery przewodniej drony są także zaopatrzone w wąskie obiektywy, jakie znajdują się na obudowie, dzięki czemu zdołamy liczyć na bezpieczne latanie w sytuacji kiedy nie działa GPS.

Pokrewną technologię jak ta zdołamy odkryć w starszym modelu drona firmy DJI, to znaczy w dji inspire 1. Nowością w modelu Phantom 3 jest również to, iż pozostał do niego wkomponowany nadajnik pozwalający na stremowanie obrazu HD z kamery, co przedtem było dodatkiem, jaki całkiem dużo kosztował - w nowym modelu jest on wbudowany na stałe. Mało tego niewątpliwą nowiną oraz naturalnie wartością jest to, że model ten umie sporo dłużej unosić się w powietrzu od swoich poprzedników.


Warto jeszcze wspomnieć, że wersja srebrna różni się od złotej nie tylko kolorem, ponieważ znaczącą różnicą jest w tym miejscu typ wbudowanej kamery. W wersji Professional znajdziemy kamerę 4k, a wersja druga, to znaczy Advanced ma kamerę 1080p. To tylko niektóre nowości, które firma DJI wprowadziła w nowatorskim modelu drona, prawdopodobnie jednak można stwierdzić, iż nowy Phantom 3 przedstawia się naprawdę niebywale - zarówno pod względem technicznym, jak również pod względem estetycznym.
19/03/07, 18:16