Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm

Kupno pralki - rozsądna inwestycja

Kupując dziś pralkę nie starczy zmierzyć, jak dużo miejsca będzie zajmować i w jakich cenach zamierzamy się zmieścić. Mnogość dostępnych na rynku pralek każdego może przyprawić o zawrót głowy. Na początku wszystkie modele są takie same, jednak parę chwil dokładniejszej analizy pozwoli wyodrębnić wśród nich rzeczy, na jakie powinniśmy popatrzeć, rozważając kupno pralki.

Pralki Samsung z technologią Eco Bubble
Najważniejsze wyznaczniki to zewnętrzne wymiary, jej ładowność, programy podstawowe oraz dodatkowe funkcjonalności, jakie akurat nam będą potrzebne. Oczywiście nie można zapomnieć o parametrach które mają wpływ na nasze finanse, to znaczy poborem wody i prądu. Dla przykładu sprawdzić można kilka modeli pralek, które się różnią pomiędzy sobą niektórymi parametrami.

Kolejne tematy

Na jakie części zamienne warto postawić?

AGD
Dawane obecnie na rynku rezystory są świetnej jakości, co może potwierdzać znaczna liczba usatysfakcjonowanych klientów. Bogactwo ofert na rynku zapewnia możliwość dokonania dobrego wyboru, co jest szczególnym komfortem dla klientów na rynku. Oferty, które możemy dziś znaleźć w firmowych punktach Zelmera, pozwalają na jeszcze więcej. Ten ceniony producent urządzeń AGD profiluje oraz udoskonala swoją ofertę w każdym sezonie.


Jako pierwsza opisana zostanie pralka Amica AWS 610 L. Ten model pralki należy do podstawowej serii firmy Amica, od wielu lat lidera w sprzedaży sprzętów AGD na krajowym rynki. Typowe wzornictwo, łatwe użytkowanie i kilka najpotrzebniejszych programów , to zalety tego urządzenia. Jeżeli zależy nam na taniej i funkcjonalnej pralce, to warto jej poszukać w sklepach.

Pralka Ariston hotpoint WMSD 723 S EU to przede wszystkim nowoczesny design, duża ilość funkcji oraz wygoda użytkowania. Pralka ta jest nieduża i świetnie wyważona, dzięki czemu może pomieścić nawet 7 kilo prania. Posiada dodatkowo technologię Super Wash, oraz możliwości zróżnicowania prania pod względem rodzaju i dostosowania programu prania, temperatury, ilości wody i czasu. Do dyspozycji więc mamy program szybki, pranie dziecięcych ubrań oraz pościeli. Nowością wartą pokreślenia jest program Woolmark Platinum Care, pozwalający prać elementy garderoby do tej pory przeznaczone tylko do prania ręcznego. Pralka jest pomalowana na srebrno. Pralka Beko WMB 71643 PTL, to interesujący model ze względu na na mnogość użytych funkcji. Na przykład system AquaFusion pozwala maksymalnie wykorzystać detergent dzięki specyficznej dystrybucji wody, a funkcja pupil umożliwia dokładne wypłukanie sierści zwierząt z ubrań. Z kolei Pralka Bosch WLO24260BY (kup online) to model bardzo popularny ze względu na to, że jest ona dość tania, a przy tym solidnie zrobiona i wygodna w użyciu. W tym modelu do dyspozycji mamy między innymi program do dopierania sportowej odzieży, jeansu czy program rzeczy z puchu.
19/03/08, 19:06