Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm

Drony, to znaczy bezzałogowe statki latające są przyszłością nie tylko sił zbrojnych, mogą być ciekawym rozwiązaniem do filmowania specjalnych wydarzeń

Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, iż technologia z dnia na dzień coraz bardziej się ewoluuje. Procesu tego nikt nie jest w stanie powstrzymać, z tej przyczyny warto iść z duchem czasu i zaintrygować się nowościami w branży elektronicznej.
Filmowanie z powietrza
Przebojem minionych lat są drony, inaczej bezzałogowe statki latające. Do tej pory były stosowane wyłącznie przez siły zbrojne do pilnowania terenów zagrożonych. Dobrze jest wobec tego zastanowić się do jakich celów mogłyby nam się przydać i jak wyłonić najlepszy? Zdecydowanym faworytem jest DJI Phantom 3 Professional (w sklepie Gohero), który jest nowością na rynku, albowiem jego poprzednik odszedł do lamusa. Jest to jeden z przedstawicieli najlepiej sprzedających się małych dronów. Co jest w nim takiego niespotykanego? W szczególności DJI Phantom 3 Professional ma kamerę główną , a także dwa małe obiektywy, dzięki czemu ma sposobność obserwacji tego co jest z każdej strony i występuje niewielkie prawdopodobieństwo, że może w coś uderzyć. Następną niewątpliwą zaletą jest to, że potrafi być w powietrzu nawet 23 minuty, co jest ogromnym wyczynem. Jego cena prawdopodobnie nie odstraszy sporej części klientów, gdyż z taką ilością możliwości jaką posiada DJI Phantom 3 Professional nie znajdziemy na rynku nic lepszego. Kolejnym z najchętniej nabywanych jest 3DR Iris +, którym można sterować z peceta albo telefonu- dronów. Najistotniejszym plusem dla większości z nas będzie to, iż mamy możliwość nagrywania filmików za pomocą naszej kamery, nie ulega wątpliwości, że musi być ona kompatybilna z tym urządzeniem. Jest on tańszy od opisanego wcześniej bezzałogowego statku latającego, z tego powodu więcej osób może pozwolić sobie na jego kupno. Czas lotu urządzenia 3DR Iris + jest naprawdę zbliżony do poprzednika, ponieważ w tym przypadku wynosi 22 minuty.

Sądzisz, że ten artykuł jest warty polecenia? Jeśli tak, to z pewnością zainteresuje Cię też ta rekomendowana oferta (http://www.pkrajewski.pl/), gdyż dotyczy podobnej problematyki.Jeśli wciąż wahamy się nad kupnem tego urządzenia, albowiem nie mamy pewności, że uda nam się go wykorzystać, trzeba zastanowić się jakie przyjęcia czekają nas w najbliższych latach. Jeżeli wyślemy drona w powietrze będziemy mieli gwarancję, że zostaną uchwycone najradośniejsze dni naszego życia, a my nie będziemy musieli tracić czasu na chodzenie z kamerą i proszenie biesiadników o uśmiech. Dlatego też, statek powietrzny będzie niezastąpiony na tego typu wydarzeniach jak impreza plenerowa, wesele, chrzciny , a także spotkanie klasowe po latach.


Kolejne tematy

Sprzęt elektroniczny odmienia się w błyskawicznym tempie

wnętrze konsoli playstation
Czasem możemy znaleźć interesujące gadżety

Technologia odmienia się w niesamowitym tempie, a to wszystko przez to, że wiedza związana z elektroniką i informatyką wzrasta bardzo prędko. Przez to możemy już mieć lodówki, w których zamontowany jest nieduży telewizor, abyśmy mieli szansę oglądać nasz ulubiony serial bez konieczności biegania między pokojem a kuchnią. Możemy także zakupić specjalne kamerki, które postawione w pokoju dziecka będą pokazywały nam rzeczywisty obraz co się w nim dzieje, jeśli akurat sami nie będziemy mieli szansy w nim być, a ponieważ znacznie częściej załączają się one na ruch, to będziemy mieli świadomość, że nie będą działały bez potrzeby. Sprzęt elektroniczny starzeje się w niesamowicie szybkim tempie, a to powoduje, że warto mieć sprawdzone strony i gazety, na których będziemy mieli szansę zapoznać się z aktualnymi możliwościami w tej kategorii.
22/10/15, 08:03