Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm

Czy ekrany LED jako reklamy usług gwarantują lepsze docieranie do potencjalnych klientów?

Docieranie do szerokiego spektrum możliwych klientów przez wykorzystanie wyświetlaczy LED stało się powszechnym działaniem kilka lat temu. Reklamy na wyświetlaczach lub ekranach nie muszą jednak okazać się pewną i trafioną inwestycją - sukces kampanii marketingowej zależy od większej ilości zmiennych.

Celne jest przekonanie właścicieli, że klient XXI wieku to człowiek otwarty, oczekujący nowoczesnych rozwiązań, jednocześnie użytkowych i nieprzeszkadzających np. poprzez niejasną instrukcję obsługi.

Jeżeli interesuje Cię omawiany artykuł, to bez wahania kliknij tutaj oraz przeczytaj dodatkowo inny tak samo zajmujący news kasy fiskalne leszno.

Ekran LED jako forma reklamy i przekonania klienta nie jest obecnie nowinką techniczną, jakkolwiek cały czas szczyci się wysokim procentem przekonywania odbiorców.

ekrany LED
Stwierdzenie, że reklama świetlna którą emituje ekran LED czy też telebim jest widoczna i trafiająca w zmysły, było trafne bardziej kilka lat temu.

Kiedy dojdziesz do wniosku, że pomocne byłyby uzupełniające artykuły na opublikowany temat, to kliknij tu oraz zobacz ponadto inne wiadomości.

Znawcy zajmujący się marketingiem, szczególnie strony wizualnej, ostrzegają wchodzących na rynek prezesów firm, że niedopilnowanie pewnych kwestii później obróci się w przeszacowaną inwestycję.

I nie jest to tylko kwestia zainstalowania ekranu, dzięki któremu reklama „zwróci” się w postaci przyszłych klientów, jednak po dłuższym niż zaplanowano czasie. Nie można też określić efektywności reklam świetlnych, której wartość determinuje kilka zmiennych. Kluczowe wśród nich są kampanie reklamowe i lokalizacja ekranu (ekran led). Na przykład LED-owy „pasek” o wysokości 20 centymetrów i długości dwóch metrów to koszt dla inwestora rzędu dwóch tysięcy złotych. Za podobną kwotę mielibyśmy plakat lub tablicę ogłoszeniową o wiele większych gabarytach, o masie ulotek wręczanych w centrach miast nie wspominając.


Kolejne tematy

Gdzie naprawić drukarkę

drukarka
Kserokopiarki Wrocław i opieka dla dziecka – czyli jakie usługi znajdziesz w Internecie. Powszechność usług w sieci raczej nikogo nie dziwi. Dla wielu Internet to nie tylko narzędzie pracy, ale przy okazji drugi dom i najważniejsze źródło wiedzy. Są tacy, którzy nawet na zakupy ruszają prosto do komputera. Co już można znaleźć w sieci, a co na raz w niej się pojawia?

Dioda led niebieska
Dla upewnienia się w kwestii zakupu ekranu można wykorzystać porady fachowców od reklamy czy inwestorów, którzy z własnego doświadczenia mogą ocenić trafność wkładu pieniędzy w tą formę promowania. Wymiana poglądów i nowinek technicznych to jedna składowa, w przypadku umiejscawiania telebimów na gruntach lub ścianach obcych budynków wymogiem jest posiadanie stosownej zgody lub spisanie zgłoszenia. To również aspekty czysto pieniężne, w przypadku udanej lokalizacji można zastanowić się nad kupnem większego ekranu, jak polecana witryna. Ważne by parametry gwarantowały jakość. Migające światło i częste awarie będą odebrane jako antyreklama.
20/02/07, 08:02