Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm
sklep - fotka

Nagrywanie filmów za pomocą drona to doskonała rozrywka dla wszystkich

drony to dzisiaj niesłychanie popularne urządzenia, których używają na równi zawodowi filmowcy jaki i hobbiści pragnący zarejestrować film oraz puścić go bliskim.
Klawiatura

Parę istotnych informacji w kwestii obsługi domowego komputera

Jak zrobić zrzut ekranu? Tego typu pytanie pojawia się bardzo często w zapytaniach wpisywanych w wyszukiwarkę internetową. Nie jest to czynność, która musi przerosnąć nasze umiejętności. Na forach internetowych możemy odszukać odpowiedź na to, jak zrobi to w poprawny sposób. Jeśli tylko poznamy sposób, zrzut wykonamy praktycznie w kilka sekund.
acer aspire s3

Co interesującego zaproponować może Acer jeżeli chodzi o laptopy, tablety i ultrabooki.

Acer od dawna produkuje wysokiej jakości Urządzenia elektroniczne, w tym laptopy oraz tablety. W swojej ofercie posiada zarówno propozycje niskobudżetowe, jak też mocne, wydajne sprzęty do zastosowań biznesowych czy rozrywki.
wycieczki, last minute, wakacje

Mamy szansę uwiecznić każdą ważną chwilę

Jak często będąc na wakacjach żałowaliśmy, że nie posiadamy przy sobie kamery wodoodpornej, lub iż nasza jest tak mało wytrzymała, iż musimy uważać, aby nigdzie nią nie uderzyć, przez co nie możemy nagrywać naszych akrobacji na nartach?
Pad, gry na kolsolę

Na czym polegają testy gier w Internecie?

Wiele ludzi, którzy lubią grać w gry komputerowe bez wątpienia sądzi, że testy gier i produktów w internecie za pieniądze to jest dla nich doskonała praca. Możesz grać i jeszcze płacą ci za to!
serwis laptopów drLaptop

Porządny serwis laptopów

Komputeryzacja sprzyja szybkiej wymianie informacji, a oprócz tego pozwala na pracowanie na dobrym, przyjaznym użytkownikowi sprzęcie. Ponieważ jednak każda tego rodzaju maszyna ulega po latach zepsuciu, nierzadko bywa niezbędna pomoc serwisu komputerowego. Duże ilości trudności z nieodpowiednio działającym laptopem ,jak również netbookiem są w stanie pomóc rozwiązać doświadczeni fachowcy, do jakich potrzeba zwrócić się czasami po porady.
Telewizory marki Philips

Rozwój urządzeń elektronicznych i nowinki w tej dziedzinie

Współczesny człowiek bardzo często nie wyobraża już sobie życia bez sprzętu elektronicznego. Rozmaite przyrządy otaczają ludzi z każdej strony, zarazem ułatwiając życie i je utrudniając. W dziejach rozwoju technologii elektronicznej można wyróżnić parę ważnych punktów. Było to przykładowo pojawienie się radia, telewizora i komputera.
malunek - sprzęt

Współczesne gadżety - porządnej jakości elektronika połączona z oryginalnym designem

Aktualnie technologia jest na niezmiernie wysokim pułapie i potrafimy obserwować to na każdym kroku. Tak samo sprzęty użytku domowego, jak i wyspecjalizowane przybory są znacznie bardziej nowoczesne, dzięki czemu każdego dnia żyjemy znacznie lepiej.
oprogramowanie

Aplikacji komputerowych istnieje po prostu multum, przez to każdy wybierze coś odpowiedniego

W przypadku gdy poszukuje się ciekawej zabawy dla siebie, gra komputerowa może być znakomitym sposobem na zabicie czasu. Sięgają po nie użytkownicy w naprawdę przeróżnym wieku, od maluchów po dorosłych. Szeroka gama tytułów oraz wątków tematycznych gwarantuje, że każdy znajdzie program na miarę swych preferencji. Gry komputerowe można kupować w sklepach z elektroniką, w sieci, jak także decydować się na rozgrywki sieciowe i korzystać z gier udostępnionych na specjalnych serwisach.
etui do alcatel

Komfortowe obudowy do Alcatel

Dla jakiegokolwiek właściciela telefonu istotne jest, ażeby aparat był nie jedynie nowoczesny, ale posiadał też atrakcyjny design. Jest możliwość chronić osobisty telefon, a przy okazji nadać mu oryginalnego wizerunku dzięki etui do Alcatel.