Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm
tablety

Krótki opis tabletowego rynku w obecnych czasach - kilka porad dla osób które kupują te sprzęty.

Do niedawna jeszcze mało kto przypuszczał, że w ciągu raptem paru lat urządzenia z dotykowymi ekranami zrewolucjonizują rynek telefonii i mobilnej rozrywki. Jednak rewolucja już się dokonała, obecnie zdecydowana większość kupujących telefon wybiera dotykowy smartfon w miejsce zwykłego aparatu z klawiszami, a tablety biją rekordy sprzedaży. Nastąpiło to wszystko zaledwie w ciągu paru lat, gdy z mało znanych gadżetów elektronicznych stały się jednymi z najchętniej kupowanych sprzętów, swoją popularnością bijąc na głowę nawet laptopy.
Nature

Oczyszczacze powietrza dla alergików

Oczyszczanie powietrza za pomocą dzisiejszych oczyszczaczy powietrza jest receptą nie jedynie na problemy alergików cierpiących na sezonowy katar sienny. Dzięki wykorzystaniu oczyszczaczy powietrza we własnym mieszkaniu, wykluczyć można także inne nierzadko napotykane czynniki uczulające, nawet takie, jakie towarzyszą nam przez cały rok, jak na przykład zwierzęca sierść, pył bądź roztocza.
VOIP

Jak kupić dla faceta rewelacyjny prezent i w taki sposób sprawić mu prawdziwą niespodziankę

Kiedy zbliżają się imieniny męża, to wtedy chyba każda żona zastanawia się, jaki podarunek wypada ofiarować prawdziwemu mężczyźnie. Biorąc pod uwagę liczbę podpowiedzi, którymi dzielą się internauci, należałoby sądzić, że ta kwestia bywa dla dam źródłem niemałych dylematów: zakupić bon podarunkowy czy zamówić przelot motolotnią nad piękną podgórską okolicą. Tak oklepane podarunki, jak bawełniane albo nawet narciarskie rękawiczki budzą uśmieszek politowania na twarzach męskich przedstawicieli naszego społeczeństwa.
kamerka go pro

Najciekawsze gadżety w dziale dokumentacji wideo i zachwycającego świata sportowego.

Na pewno każdy człowiek oglądający od czasu do czasu programy telewizyjne albo mający sprawny dostęp do sieci on-line widział choć raz ciekawe ujęcia filmowe, o tematyce sportu. Szczególnie łatwo można znaleźć takie zapisy z dyscyplin, które są bardziej spektakularne od reszty. Dlatego też niezwykle popularne stało się używanie specjalnych, ale także nie tak bardzo drogich kamer, które dają możliwość na nagrywanie zapierających dech w piersiach ujęć.

Moda na zakupy w Internecie

Musimy przynać, że wszyscy staliśmy się ludźmi on-line. Zdalnie pracujemy, utrzymujemy relacje z drugiego końca świata i nawet żywnośćprodukty spożywcze zamawiamy przez Internet. Ułatwienie życia i oszczędność czasu spowodowały, że również biznes przedsiębiorcy spróbowali wynieść się do Internetu i pokazać ciekawą ofertę.

Jak dbać o bezpieczeństwo danych?

Można powiedzieć, że dzielimy się na dwie grupy - czyli są ci ludzie, którzy już robią backupy, jak i te osoby, które niedługo dołączą do nich. Cóż, przecież komputery to aktualnie tak naprawdę nasza codzienność. Należy w takim razie postarać się o to, aby w żadnym razie nie miewać przez nie kłopotów. A w końcu całkiem często człowiek na przykład pisze pracę na studia, tekst niezbędny w pracy, etc., - a po pewnym czasie najzwyczajniej traci własną pracę. To bardzo przykre, ponieważ nasza praca idzie na marne. Jak w takim razie możemy zabezpieczyć się przed tym wszystkim?
NVIDIA GeForce GTX 465

Jak wybrać dobry procesor?

Przy kupnie komputera czy laptopa wybranie odpowiedniego układu procesora ma bardzo duże znaczenie podczas jego późniejszego użytkowania. Powinno porządnie przemyśleć, do czego sprzęt będzie wykorzystywany. Jeśli ktoś będzie chciał więcej grać, to korzystniej zrobić inwestycję w dobrą kartę graficzną, ale jeśli komputer będzie używany do realizacji skomplikowanych obliczeń, to na procesorze oszczędzać się nie powinno.
gra na komputerze

Komputer do gier – stacjonarny czy laptop? Sprawdź opinie

Zaawansowany gracz oczekuje od sprzętu znacznie więcej niż zwykły użytkownik. Zarówno komputer stacjonarny, jak i laptop, mają swoje plusy i minusy, stąd też przed dokonaniem decyzji, warto się z nimi dokładnie zapoznać.
Lekarze

Nabądź najlepszy komputer do swojego domu

W obecnych realiach, właściwie każda, polska rodzina ma u siebie komputer. Nie jest to dłużej towar luksusowy, jak jeszcze paręnaście lat temu, dlatego sporo osób stać na jego nabycie.
Biznes

Niezawodne oprogramowanie dla firmy

Jeśli należałoby określić wynalazek, który najsilniej ułatwia codzienność ludzkości, z pewnością każdy wymieniłby: komputer. Niełatwo właściwie już sobie wyobrazić przedsiębiorstwo, które nie posiada pecetów. Warto pamiętać jednak, że nawet najszybsza maszyna jest kompletnie bezsilna, kiedy nie posiada porządnego oprogramowania. Popatrzmy, jakie oprogramowanie dla przedsiębiorstw znacząco usprawni jego funkcjonowanie.