Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm
Oprogramowanie
budowlańcy przy pracy

Specjalistyczny program w firmie budowlanej jest obecnie niezbędnością

Już od lat prowadzisz prywatną firmę budowlaną, jednak właśnie teraz zrozumiałeś, iż należy zacząć korzystać z dóbr innowacyjnej technologii? Jeżeli tak to najpierw musisz założyć swoją stronę internetową, a dopiero następnie zająć się całą resztą.
rachunki

W jaki sposób ułatwić obieg dokumentów w przedsiębiorstwie?

Na pewno niemal każdy był w miejscu, gdzie papier to wielkie stosy makulatury, w których bardzo trudno cokolwiek znaleźć. Coś znika, zazwyczaj bezpowrotnie, rzecz jasna bez możliwości odnalezienia osoby, która pismo zagubiła. Z pewnością szybszy i bardziej wygodny dla pracowników jest elektroniczny obieg faktur. Jakie są jego wady i zalety oraz w jaki sposób usprawni ruch dokumentów w przedsiębiorstwie?
Okna OKNOPLAST Kraków

CRM - a więc, oprogramowanie do działania serwisu przeznaczony dla osób typu brokerao

Co to bywa oprogramowanie CRM? A broker? Jakiego typu są jego typy? W jaki sposób się ma system CRM przeznaczony do robót brokerskich? Te wszystkie rzeczy i jeszcze więcej dowiedz się, przeczytawszy nasz własny tekścik!
Nowy pecet Lenovo

Jak wyposażyć serwerownię?

Serwerownia to miejsce wymagające specjalistycznego wyposażenia. Poza niezwykle pojemnymi dyskami twardymi konieczny jest zestaw specjalistycznego sprzętu, który pozwoli na dobre funkcjonowanie takiego miejsca. Niezwykle istotne jest też posiadanie wysoce wyspecjalizowanej kadry, będącej w stanie prawidłowo tego typu zestaw urządzeń skonfigurować.
Thomas-it

Przebudowa serwerowi

Wbrew wszelkim opiniom, na budowanie strony internetowej oraz na usługi informatyczne scala się wiele składników i potrzebni są odpowiedni pracownicy. Od programistów, którzy programują strony w wybranym przez siebie języku programowania, przez grafików pracujących nad jej wyglądem, oraz administratorzy sieci. założenie strony internetowej to pierwszy etap współpracy, ale wiele firm decyduje się na dłuższe uzgodnienia.
Biznes

Niezawodne oprogramowanie dla firmy

Jeśli należałoby określić wynalazek, który najsilniej ułatwia codzienność ludzkości, z pewnością każdy wymieniłby: komputer. Niełatwo właściwie już sobie wyobrazić przedsiębiorstwo, które nie posiada pecetów. Warto pamiętać jednak, że nawet najszybsza maszyna jest kompletnie bezsilna, kiedy nie posiada porządnego oprogramowania. Popatrzmy, jakie oprogramowanie dla przedsiębiorstw znacząco usprawni jego funkcjonowanie.
projekt w autocadzie

Sprawdzone oprogramowanie do projektowania mieszkania

Przygotowując duży remont nie koniecznie potrzebujesz fachowej porady architekta, czy budowlańca, albo drogiego rysunku architektonicznego. Warunek jest taki, że nie wznosisz samodzielnie, bez uprawnień obiektu budowlanego ani nie ingerujesz w elementy konstrukcyjne budynku.
E-biznes, internet

Na czym polega Workflow

Jednym spośród najczęściej spotykanych problemów przy prowadzeniu dużej lub średniej firmy jest obieg dokumentów i informacji. Zwykły, papierowy sposób jest powolny i zawodny, ze względu między innymi na sytuację gdy jakiś istotny dokument na przykład może się zawieruszyć workflow.