Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm
Technologia
kobieta z białym aparatem fotograficznym

W jaki sposób wybrać dopasowany aparat cyfrowy?

Jeszcze kilka lat temu granicą planów było otrzymanie ciężkiego i często mało poręcznego aparatu fotograficznego, który fotografie robił na specjalnej kliszy. Jeśli zapełniliśmy cały film, a nie mieliśmy kolejnego, to nie mogliśmy już wykonać następnych zdjęć, tak samo jak nie było możliwości usunięcia ujęć, które nie wyszły dokładnie tak, jak to wymyśliliśmy.
drukarka

Jak wybrać drukarkę 3D, aby się na niej za pewien czas nie zawieść

Bardzo szybko rosnąca moda wydruku w technologii 3D, mobilizuje producentów urządzeń do druku 3D oraz producentów materiałów do dopracowywania swojej oferty. Wzrastająca liczba oferowanych produktów idzie w parze z co raz ich okazalszą dostępnością finansową. Czy dzięki temu łatwiej jest wybrać model odpowiedni dla własnych założeń?
DJI Phantom 3 Profesional

Drony, to znaczy bezzałogowe statki latające są przyszłością nie tylko sił zbrojnych, mogą być ciekawym rozwiązaniem do filmowania specjalnych wydarzeń

Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że technika z dnia na dzień coraz bardziej się polepsza. Toku tego nikt nie zdoła powstrzymać, w takim razie powinno się iść z duchem czasu i zaintrygować się nowinkami w branży elektronicznej.
internet

Internet dziś

Obecnie już prawie każdy korzysta z Sieci internetowej. Używany jest do porozumiewania się, zdobywania wiedzy i rozrywki. Ta nie tak stara technologia zmieniła świat bezpowrotnie. Dzisiaj Internet jest niemal niezbędny do funkcjonowania. Za jego pomocą wypełnia się dokumenty prawne, nabywa się różne dobra, a nawet poszukuje żony. Dlatego warto jest mieć porządnego dostawcę Internetu.
tablety

Krótki opis tabletowego rynku w obecnych czasach - kilka porad dla osób które kupują te sprzęty.

Do niedawna jeszcze niewielu ludzi przypuszczało, że podczas raptem kilku lat sprzęty z ekranami dotykowymi tak zmienią rynek mobilnej rozrywki i telefonów. Lecz rewolucja już się dokonała, obecnie większość kupujących nowy telefon wybiera dotykowy smartfon w miejsce tradycyjnego aparatu z klawiszami, a tablety biją rekordy popularności sprzedaży. Nastąpiło to wszystko raptem w przeciągu kilku lat, gdy z niszowych gadżetów elektronicznych stały się jednymi z najchętniej kupowanych sprzętów, popularnością przewyższając nawet notebooki.
telewizory led

Jak odpowiednio wybrać telewizory 3d, by zapewnić sobie doskonałą jakość rozrywki?

Rozpatrując sytuację w obszarze produktów elektronicznych, warto zauważyć to, że coraz większym zapotrzebowaniem charakteryzują się produkty, które reprezentują najnowszą technologię. Z tego powodu nie powinno zatem nikogo dziwić, że zwłaszcza w takim mieście jak Katowice coraz prędzej ze sklepowych półek schodzą przykładowo telewizory LED.
obiektyw

Czy nowoczesna technologia jest w ogóle niezbędna do funkcjonowania we współczesnym społeczeństwie?

W dzisiejszych czasach gadżety elektroniczne są praktycznie potrzebne do życia w społeczeństwie. Można powiedzieć, że technologie można znaleźć w każdej dziedzinie życia nowoczesnego człowieka. Ludzie przyzwyczaili się już, iż technologia to uzus i bez niej ciężko się żyje. Telefony komorkowe ma już w zasadzie każdy człowiek. I na dobrą sprawę nie używa się ich tylko do dzwonienia, czy pisania smsów. Nowoczesne telefony komórkowe, takie jak na przykład iphone, to mini komputer, na którym można robić wiele innych rzeczy.
praca

Praca informatyka – podstawowe informacje o pracy w branży komputerowej

W dzisiejszych czasach nie sposób nie zgodzić się z tym, że analizując postęp różnorakich branż, największą popularnością charakteryzuje się dział nowych technologii. Widać to przykładowo po tym, jak szeroko zarówno w gospodarstwach domowych jak i spółkach rozpowszechnione są komputery. Z tego powodu istnieje znaczny popyt na rozmaitych fachowców posiadających wiedzę gwarantującą pełne wykorzystanie potencjału tych urządzeń.
włączona konsola xbox

Zobacz co nowego proponują producenci konsol

Dwie najbardziej innowacyjne konsole do gier zostały stworzone już prawie dziesięć lat temu. Prototypowy Xbox 360 został stworzony osiem lat temu, konkurencyjny produkt firmy sony – PlayStation 3 został zaprezentowany niedługo później. Pomimo różnic w technologii na korzyść produktu marki Sony oba urządzenia zyskały wielu zagorzałych zwolenników. W tym roku obaj producenci wypuścili do sprzedaży najnowszą generację urządzeń – PlayStation 4 i Xbox One.
gra na Xboxie

Jakie są użycia sprzętu komputerowego w obecnym świecie?

Komputery są z nami na co dzień. Częstokroć nawet nie nazywane są komputerami, ale - jak mówił Szekspir - nie miano jest istotne a to, co się pod nim kryje. W biznesie zazwyczaj stosuje się komputery biurkowe, np. Asus, jednak coraz popularniejsze stają się też laptopy.
1 2