Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm
Samsung

Innowacyjne TV firmy Samsung - jaki wybrać?

Telewizorów w sprzedaży jest bardzo duży wybór, i przeciętny klient stając przed koniecznością kupna nowego odbiornika zostaje postawiony przed sporym problemem. Za urządzenie można wydać osiemset złotych, ale można dziesięć razy więcej, a w każdym z przedziałów cenowych jest tak duża liczba dostępnych modeli, że trudno odnaleźć się w tym wszystkim.
smartfony

Rynek smartfonów

Rozwój technologii telefonii komórkowej uległ przyspieszeniu w ostatnim czasie. Aktualnie ponad 50% kupowanych komórek to smartfony.
Przoduje iphone, którego premiera za każdym razem jest mocno relacjonowana w mediach. Apple ma rzeszę fanów, którzy czekają często w kilometrowych kolejkach by kupić telefon w dniu premiery. Mimo wysokich cen, produkty Apple'a sprzedają się wyśmienicie.
drukarka

Gigant otwarty na konsumentów

Samsung jest wielkim międzynarodowym koncernem produkującym całą gamę produktów, takich jak sprzęt audio, RTV, kamery i aparaty fotograficzne, telefony komórkowe, sprzęt komputerowy i biurowy, sprzęt AGD oraz różnego typu akcesoria. Firma istnieje od 70 lat i dzięki inwestowaniu w najnowsze rozwiązania technologiczne i wdrażaniu wielu innowacyjnych rozwiązań zdobyła uznanie na całym świecie, w dziedzinie telefonii wyprzedzając nawet Nokię. Co ważne, Samsung ma rozbudowaną sieć serwisów. Aby wyszukać interesujący nas serwis, gdzie możemy oddać taki, a nie inny produkt, wystarczy skorzystać że strony internetowej, na której dzięki rozbudowanej wyszukiwarce z łatwością odnajdziemy dogodna dla nas lokalizację.