Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm
Fotograf

Aparat mamy i co dalej?

Nareszcie spełniliśmy nasze marzenia i staliśmy się posiadaczem wymarzonej lustrzanki. Najczęściej nie zdajemy sobie jednak sprawy, że popularne „kity”, jakie standardowo dołączane są do sprzedawanych aparatów, są średniej jakości i spełnią nasze oczekiwania wyłącznie w początkowym etapie naszej przygody z fotografią. Dlatego należy już na wstępie zacząć kompletować dodatkowe akcesoria do naszego sprzętu, gdyż dobierając w sposób przemyślany zestaw ”szkieł”, sprawimy, że nasz aparat będzie robił zadowalające fotografie.
rzeczy

Trzeba wiedzieć, co oferuje nam obiektyw sigma 12-24

Każdy chce, aby jego zdjęcia okazały się być jak najwspanialsze, gdyż w końcu są pamiątką z różnych wyjazdów i wydarzeń.
klawiatura

Czemu w trakcie zakupów w Poznaniu należy od razu kupić karty pamięci?

Obecnie rośnierokrocznie sprzedaż aparatów fotograficznych. Wszystko z powodu nie tylko spadających cen, ale także jeszcze mniejszych rozmiarów tego rodzaju urządzenia i jeszcze lepszego ich skonstruowania. Kupując aparat warto od razu zaopatrzyć się w karty pamięci, na jakich zapisywane są obecnie wszystkie wytwarzane zdjęcia. Przy doborze odpowiedniego nośnika niezwykle ważnym szczegółem jest szybkość zapisu oraz jego objętość.
zdjęcia

Fotografia – metoda na uchwycenie specjalnych okazji. Niech album będzie dla Ciebie pamiątką na zawsze!

Teraz wykonywanie fotografii jest dla nas tak naprawdę codziennością. Każdego dnia fotografujemy mnóstwo. Dzielimy się tym, co widzieliśmy ze znajomymi – przez MMS-y czy też sieć. Umieszczamy fotografie na portalach społecznościowych. Jednak nie zawsze tak było. Niegdyś fotografie wykonywano wyłącznie od czasu do czasu, przy nadzwyczajnych okazjach.
sigma 12-24

Rozmaite typy obiektywów

Obiektywy fotograficzne mają nie tylko rozmaitą konstrukcję, ale także różne zastosowanie. Innego gatunku sprzęt używany jest do fotografowania ze znaczącej odległości, a innego do makrofotografii, gdzie przedmiot może się znajdować kilka centymetrów od obiektywu.
Aparat foto

Megapiksele – wiele nie znaczy dobrze

Kompakt może i jest sprzętem prostym z zasady, jednakże już wybór odpowiedniego modelu - nie. W poniższym poradniku postaram się zwrócić państwa baczność na najistotniejsze kwestie mające związek z zakupem, tym bardziej, jeśli będzie to wasz pierwszy tego rodzaju ekwipunek.
konferencja

Tło fotograficzne ma możliwość posiadać różnoraki kolor

Jeśli interesujemy się fotografią, to musimy okazać się być dobrze przygotowani do uprawiania tego zajęcia. Zakupienie właściwej jakości aparatu może być zbyt małe, gdy poza fotografiami z różnorakich uroczystości, pragniemy także zaoferować kontrahentom fotografie do dokumentów.