Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm
Laptopy
NVIDIA GeForce GTX 465

Jak wybrać dobry procesor?

Przy zakupie komputera albo laptopa wybór najlepszego układu procesora ma bardzo duże znaczenie dla jego późniejszej pracy. Warto porządnie przemyśleć, do czego dany sprzęt ma być wykorzystywany. Jeśli ktoś zamierza dużo pogrywać, to korzystniej zainwestować w wydajną kartę graficzną, lecz jeżeli komputer użytkowany będzie do wykonywania skomplikowanych obliczeń, to na procesorze nie powinno się oszczędzać.
usb

Elementy nowoczesnych komputerów

Komputer jest dzisiaj powszechnie stosowanym narzędziem. Zdecydowana większość osób jest w posiadaniu własnego sprzętu, do jakiego nie mają dostępu osoby obce. Jeszcze niedawno tak wielka popularność komputerów nie była możliwa, a pojedyncze urządzenie zajmowało całe pomieszczenie, jednakże błyskawiczny rozwój naukowy spowodował, że aktualnie laptopy ważą niewiele, są całkowicie płaskie i mogą być bez jakichkolwiek trudności przenoszone z miejsca na miejsce. Często zmieniana jest ich budowa, żeby uczynić je dużo bardziej zaawansowanymi urządzeniami.
komputer

Strzelce Opolskie zapewniają znakomitą opiekę sprzętom komputerowym

Urządzenia elektroniczne wyróżniają się tym, że mogą ulegać awariom. By tego uniknąć, powinno się przede wszystkim o nie w sposób systematyczny dbać, ale także decydować się na modele cenionych marek. Nowe czy używane komputery oddawane są przez użytkowników do właściwych serwisów.
gra na komputerze

Komputer do gier – stacjonarny czy laptop? Sprawdź opinie

Wprawiony gracz oczekuje od sprzętu znacznie więcej niż przeciętny użytkownik. Zarówno komputer stacjonarny, jak i laptop, mają swoje zalety i minusy, stąd też przed podjęciem decyzji, warto się z nimi dokładnie zapoznać.
apple

Produkty Apple w sprzedaży e-commerce

Apple to firma, która zyskała sobie szczególny status wśród użytkowników akcesoriów komputerowych. Firma jest słynna właśnie z oferowanych przez nią urządzeń, ale wytwarza również telefony i odtwarzacze mp3. Ponadto, jako jedna z pierwszych wprowadziła do sprzedaży przyrządy mobilne zwane tabletami. Jakby tego było mało, firma ta jest także pionierem sprzedaży muzyki w postaci plików komputerowych. Stworzony przez producenta program iTunes jest jednym z najchętniej używanych serwisów z plikami mp3 na Ziemi. Producent ma nawet swój sklep komputerowy – iStore, w którym można kupić wszystkie produkty Apple.
LAPTOP Z SERII Q

Awaria komputera - zabezpiecz cenne dane

Prawdopodobnie każdemu z nas przydarzyła się chociaż raz awaria komputera. Pół biedy, jeżeli używamy go w zasadzie tylko do zabawy, używamy internetu czy gramy w gry. Wówczas nie stanowi to aż tak wielkiego problemu. Zdecydowanie gorzej jest jednak jeśli wykorzystujemy komputer do pracy czy nauki - trzymamy w nim wiele niezbędnych danych albo tekstów, prace semestralne lub inne ważne dokumenty. W tej sytuacji potrzebny jest nam serwis, który zadziała ekspresowo i skutecznie.
ASUS Eee PC X101

Doskonała jakość w zasięgu ręki – laptopy Asus

Wśród najchętniej wybieranych oraz niesamowicie rekomendowanych propozycji wskazać możemy laptop Asus Transformer Book jako szczególnie ceniony sprzęt. Wybierając firmowe propozycje, które sprawdzają się doskonale nie od dziś, widać niemałe zaangażowanie producenta w nieprzerwane wprowadzanie różnych nowości na rynek. Warto w sposób systematyczny sprawdzać dawane nam do dyspozycji opcje, by spośród nich prędko wybrać dla siebie te idealne. Nasi doświadczeni konsultanci służą poradami w podejmowaniu decyzji.
Laptop Dell Inspiron Q15R Switch

Skiny na monitory i laptopy

Nikt nie lubi nudy. Najmocniej chyba osoba młoda. Męczyć potrafi niezmienność. Ogromną radość daje odmienianie czegoś, renowacja wyglądu. Niektórzy czasem decydują się na przemalowanie pokoju. Niektórzy kupują ciuchy w zupełnie odmiennej stylistyce. Panie lubią zmienić kolor włosów lub inaczej przemodelować uczesanie.
Jak kupić dobrą obudowę do komputera

Rekomendowane przez tak wielu dodatki do laptopów a komputery

Producent chce nie tylko wzbogacać nieustannie swoją ofertę obejmującą zasięgiem dyski twarde i rozmaite, upragnione przez klientów akcesoria do komputerów przenośnych, ale również całkowicie spełniać ich potrzeby co do jakości. Rozmaite dyski, które znaleźć można dziś zarówno przez stronę www producenta, jak i w sklepie miejscowym to wysoka jakość z wieloma udoskonaleniami. Niemałym zaufaniem wśród klientów cieszą się dyski i baterie laptopowe, gdyż komentarze odnośnie tego są wyjątkowo pozytywne.