Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm
Laptopy
NVIDIA GeForce GTX 465

Jak wybrać dobry procesor?

Przy zakupie laptopa albo komputera wybranie odpowiedniego układu procesora ma bardzo duże znaczenie przy jego późniejszej pracy. Warto porządnie przemyśleć, do czego dany sprzęt będzie użytkowany. Jeśli ktoś zamierza dużo grać, to lepiej zainwestować w dobrą grafikę, lecz jeśli komputer użytkowany będzie do wykonywania dużej ilości obliczeń, to na procesorze nie można oszczędzać.
ASUS Eee PC X101

Doskonała jakość w zasięgu ręki – laptopy Asus

Wśród najchętniej wybieranych czy niesamowicie polecanych propozycji wskazać możemy laptop Asus Transformer Book jako niezwykle ceniony sprzęt. Wybierając markowe propozycje, które sprawdzają się świetnie nie od dziś, dostrzega się niemałe zaangażowanie producenta w nieprzerwane wprowadzanie różnego typu nowości na rynek. Wskazane jest w sposób systematyczny sprawdzać dawane nam do dyspozycji opcje, by spośród nich niezwłocznie wybrać dla siebie te idealne. Nasi doświadczeni konsultanci służą radami w podejmowaniu decyzji.
usb

Elementy nowoczesnych komputerów

Komputer jest obecnie powszechnie wykorzystywanym urządzeniem. Zdecydowana większość osób jest w posiadaniu własnego sprzętu, do którego nie mają dostępu osoby obce. Jeszcze niedawno tak wielka popularność sprzętu nie była możliwa, a jedno urządzenie zajmowało cały pokój, jednak błyskawiczny rozwój technologii spowodował, że dzisiaj laptopy ważą mało, są całkowicie płaskie oraz mogą być bez jakichkolwiek kłopotów transportowane z miejsca na miejsce. Ciągle modyfikowana jest ich budowa, żeby uczynić je dużo bardziej zaawansowanymi urządzeniami.
Laptop Dell Inspiron Q15R Switch

Skiny na monitory i laptopy

Każdy nie znosi nudy. Najmocniej chyba osoba młoda. Nudzić potrafi monotonia i rutyna. Dużą radość daje zmienianie czegoś, odświeżanie wyglądu. Jedni ludzie od czasu do czasu decydują się na przemalowanie mieszkania. Można też kupić nowe ubrania w całkowicie nowym kolorze. Panie lubią przefarbować włosy albo dramatycznie wystylizować fryzurę.
komputer

Strzelce Opolskie zapewniają znakomitą opiekę sprzętom komputerowym

Sprzęty elektroniczne mają to do siebie, że ulegają awariom. By tego uniknąć, musimy przede wszystkim o nie w sposób systematyczny dbać, jednak też wybierać modele cenionych marek. Nowe oraz używane urządzenia oddawane są przez użytkowników do odpowiednich serwisów.
Jak kupić dobrą obudowę do komputera

Rekomendowane przez tak wielu dodatki do laptopów a komputery

Producent pragnie nie tylko wzbogacać ciągle swoją ofertę obejmującą zasięgiem dyski twarde i rozmaite, wymagane przez klientów akcesoria do komputerów przenośnych, lecz także całkowicie spełniać ich potrzeby co do jakości. Rozmaite dyski, jakie wybrać można dzisiaj zarówno przez stronę www producenta, jak i w sklepie miejscowym to wysoka jakość z rozmaitymi udoskonaleniami. Ogromnym zaufaniem wśród klientów cieszą się dyski i baterie laptopowe, gdyż komentarze odnośnie tego są wyjątkowo pozytywne.
apple

Produkty Apple w sprzedaży e-commerce

Apple to firma, która zdobyła szczególny status wśród posiadaczy akcesoriów komputerowych. Firma jest znana właśnie z wytwarzanych przez nią urządzeń, ale produkuje również telefony i odtwarzacze mp3. Oprócz tego, jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek przyrządy mobilne nazywane tabletami. Mało tego, Apple jest również pionierem sprzedaży utworów muzycznych w postaci plików komputerowych. Stworzony przez Apple serwis iTunes jest jednym z najchętniej używanych serwisów z plikami muzycznymi na świecie. Producent posiada nawet własny sklep komputerowy – iStore, w którym można kupić wszystkie produkty Apple.
gra na komputerze

Komputer do gier – stacjonarny czy laptop? Sprawdź opinie

Wprawiony gracz oczekuje od sprzętu elektronicznego znacznie więcej niż przeciętny użytkownik. Zarówno komputer stacjonarny, jak i laptop, mają swoje plusy i wady, dlatego też przed podjęciem decyzji, warto się z nimi dokładnie zapoznać.
LAPTOP Z SERII Q

Awaria komputera - zabezpiecz cenne dane

Prawdopodobnie każdemu z nas przydarzyła się chociaż raz awaria komputera. Pół biedy, jeżeli używamy go w zasadzie tylko do zabawy, używamy internetu czy gramy w gry. Wówczas nie stanowi to aż tak wielkiego problemu. Zdecydowanie gorzej jest jednak jeśli wykorzystujemy komputer do pracy czy nauki - trzymamy w nim wiele niezbędnych danych albo tekstów, prace semestralne lub inne ważne dokumenty. W tej sytuacji potrzebny jest nam serwis, który zadziała ekspresowo i skutecznie.