Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm
Sieć
Thomas-it

Komputerowiec w firmie

Złożone usługi informatyczne dla firm obejmują sprzęt komputerowy, informatykę i urządzenia pozwalające połączyć się z siecią. Instalacja systemów operacyjnych oraz wprowadzenie dobrego dla danej firmy oprogramowania bardzo często dane usługi również oferują. Firmy, które proponują tego typu serwis, przygotowane są na pomoc przedsiębiorstwom nie tylko w tym zakresie.
Thomas-it

Serwerownia – dziwne miejsce, dziwni ludzie

Serwerownia to miejsce okrytetajemniczą legendą. Tylko kilka osób oglądało ją od środka, a jedynie niektórzy wyszli z niej cało. Miejsce, gdzie mogą wejść wyłącznie specjaliści IT ciągle nęci poszukiwaczy przygód. A może to zagadkowe buczenie wpływa na nich energetyzująco.
Serwer

Dlaczego warto inwestować w dobre serwery firmowe

Dobre i sprawne serwery to teraz podstawa rozwiniętej firmy. W lokalnych sieciach komputerowych znanych przedsiębiorstw, jak również w małych firmach należy koniecznie zadbać, aby pakiety danych wysłane z jakiegoś punktu A przedostały się jak najszybciej do punktu B. Nowatorskie aplikacje biznesowe (takie jak choćby handel przez Internet, witryny WWW oraz całe wachlarze odrębnych usług świadczonych przez sieć internet, intranet oraz ekstranet) wszystkie wykorzystują zasoby znajdujące się w sieci.