Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm
Sieć
Thomas-it

Komputerowiec w firmie

Złożone usługi informatyczne dla przedsiębiorstw to przede wszystkim komputery, informatykę i urządzenia pozwalające połączyć się z siecią. Instalacja systemów operacyjnych oraz instalowanie oprogramowania dopasowanego do danej firmy w wielu przypadkach dane usługi również oferują. Firmy zajmujące się tym serwisem, przygotowane są na pomoc przedsiębiorstwom nie tylko w tym zakresie.
Thomas-it

Serwerownia – dziwne miejsce, dziwni ludzie

Serwerownia jest miejscem okrytymtajemniczą legendą. Tylko kilka osób zwiedzało ją w środku, a jeszcze mniej wyszło z niej cało. Miejsce, gdzie mogą wejść wyłącznie informatycy wciąż nęci żądnych przygód. Możliwe, że to dziwne brzęczenie działa na nich hipnotycznie.
Serwer

Dlaczego warto inwestować w dobre serwery firmowe

Dobre i sprawne serwery to teraz podstawa rozwiniętej firmy. W lokalnych sieciach komputerowych znanych przedsiębiorstw, jak również w małych firmach należy koniecznie zadbać, aby pakiety danych wysłane z jakiegoś punktu A przedostały się jak najszybciej do punktu B. Nowatorskie aplikacje biznesowe (takie jak choćby handel przez Internet, witryny WWW oraz całe wachlarze odrębnych usług świadczonych przez sieć internet, intranet oraz ekstranet) wszystkie wykorzystują zasoby znajdujące się w sieci.