Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm
Smartfon
odzież sportowa

Znakomity pomysł na wspólny wieczór? Pociągające gry planszowe pewnością dobrej zabawy

Zapomniane i zostawione kiedyś w kąt gry są aktualnie coraz częściej wyciągane z zaułków szaf. Szczególnie tyczy się to słynnych planszówek, które kiedyś były największą atrakcją wieczoru z rodziną.
etui do alcatel

Komfortowe obudowy do Alcatel

Dla każdego posiadacza telefonu istotne jest, żeby aparat fotograficzny był nie jedynie współczesny, lecz posiadał też modny design. Jest możliwość ochraniać własny telefon, a przy okazji nadać mu niepowtarzalnego designu dzięki etui do Alcatel.
smartfony

Rynek smartfonów

Rozwój technologii telefonii komórkowej przyspiesza w ostatnich latach. W chwili obecnej blisko 50% sprzedawanych komórek to smartfony.
Na czele jest iphone, którego nowa odsłona zawsze przynosi rozgłos w mediach. Apple ma rzeszę fanów, którzy czekają często w długich kolejkach by nabyć telefon w pierwszym dniu sprzedaży. Pomimo wysokich kosztów, produkty firmy Apple sprzedają się wyśmienicie.
selfie

Selfie kijek, czyli polecane gadżety do smartfonów

Współczesne telefony już bardzo dawno temu przestały być urządzeniami, służącymi nam jedynie do dzwonienia i pisania popularnych sms-ów. Dzisiaj telefony to prawdziwe kombajny multimedialne. Na przykład można dzięki nim posłuchać muzyki, ponieważ każdy nowoczesny smartfon ma możliwość odtwarzania mp3, odbierania radia oraz dostęp do Internetu, dzięki czemu możemy słuchać muzyki w każdym miejscu i o każdym czasie. Dzięki owemu dostępowi do sieci cały czas mamy oczywiście możliwość wyszukania każdej potrzebnej informacji, kontaktu z innymi poprzez facebooka lub maile. Smartfona bardzo często używamy także jako aparatu foto, dzięki któremu szybko i w każdym miejscu zrobimy foto, uwieczniając daną wyjątkową chwilę, aby cieszyć się nią później.
huawei

Jak kupić niemal idealny telefon i nie oszaleć, czyli jakimi kryteriami najczęściej kierujemy się podczas dokonywania wyborów

Wytwórcy czy sprzedawcy komórek troszczą się o to, żebyśmy mieli w czym wybierać. Chociaż oczekiwania Polaków rosną w szybkim tempie, to jednakże kiedy przeciętny Kowalski zamierza nabyć nowocześniejszy aparat, to natychmiast okazuje się, że urzeczywistnienie takiego planu nie jest wcale tak proste, jak z pozoru można byłoby twierdzić.