Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm
Smartfon
huawei

Jak kupić niemal idealny telefon i nie oszaleć, czyli jakimi kryteriami najczęściej kierujemy się podczas dokonywania wyborów

Wytwórcy i sprzedawcy telefonów dbają o to, abyśmy mieli w czym wybierać. Choć oczekiwania Polaków rosną w wielkim tempie, to jednak kiedy niewyróżniający się Kowalski zamierza kupić nowoczesny aparat, to natychmiast okazuje się, że urzeczywistnienie takiego planu nie jest wcale tak proste, jak pozornie można byłoby sądzić.
etui do alcatel

Komfortowe obudowy do Alcatel

Dla każdego posiadacza telefonu istotne jest, by sprzęt był nie tylko nowoczesny, ale posiadał też modny wygląd. Trzeba zabezpieczać osobisty aparat telefoniczny, a przy okazji nadać mu wyszukanego wizerunku dzięki etui do Alcatel.
smartfony

Rynek smartfonów

Rozwój technologii telefonii komórkowej uległ przyspieszeniu w ostatnim czasie. Aktualnie ponad 50% kupowanych komórek to smartfony.
Przoduje iphone, którego premiera za każdym razem jest mocno relacjonowana w mediach. Apple ma rzeszę fanów, którzy czekają często w kilometrowych kolejkach by kupić telefon w dniu premiery. Mimo wysokich cen, produkty Apple'a sprzedają się wyśmienicie.
odzież sportowa

Znakomity pomysł na wspólny wieczór? Pociągające gry planszowe pewnością dobrej zabawy

Zapomniane i zostawione dawniej w kąt gry są obecnie coraz nagminniej wyciągane z zaułków szaf. W szczególności tyczy się to słynnych planszówek, które dawniej były najogromniejszą atrakcją wieczoru z przyjaciółmi.
selfie

Selfie kijek, czyli polecane gadżety do smartfonów

Współczesne telefony już bardzo dawno temu przestały być urządzeniami, służącymi nam jedynie do dzwonienia i pisania popularnych sms-ów. Dzisiaj telefony to prawdziwe kombajny multimedialne. Na przykład można dzięki nim posłuchać muzyki, ponieważ każdy nowoczesny smartfon ma możliwość odtwarzania mp3, odbierania radia oraz dostęp do Internetu, dzięki czemu możemy słuchać muzyki w każdym miejscu i o każdym czasie. Dzięki owemu dostępowi do sieci cały czas mamy oczywiście możliwość wyszukania każdej potrzebnej informacji, kontaktu z innymi poprzez facebooka lub maile. Smartfona bardzo często używamy także jako aparatu foto, dzięki któremu szybko i w każdym miejscu zrobimy foto, uwieczniając daną wyjątkową chwilę, aby cieszyć się nią później.