Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm
Smartfony
smartfon dla seniora

Czym różnią się telefony dla osób w podeszłym wieku od tych, które używają ludzie młodsi?

Mieszkamy w świecie, w jakim moglibyśmy posiadać natychmiastowy dostęp do wiadomości na dowolny temat. Współczesne telefony komórkowe to już małe komputery, jakie posiadają między innymi dostęp do globalnej sieci.
windows 8

Nowy Windows w Twoim smartfonie

Od już paru lat jednym z najczęściej posiadanych i najbardziej pożądanych urządzeń multimedialnych są smartfony, czyli kieszonkowe urządzenia telefoniczne łączące w sobie funkcje telefonu komórkowego jak i również miniaturowego komputera.
smartfony

Znajdź najlepszy smartfon dla siebie, by dogodnie skorzystać z jego możliwości

W sprzedaży dzisiaj znajduje się mnóstwo ciekawych modeli telefonów komórkowych oraz smartfonów. Te drugie cieszą się teraz znaczną renomą, gdyż oferują różne interesujące funkcje, szansę dogodnego łączenia się z internetem, a w dodatku wyróżniają się naprawdę eleganckim i nowoczesnym wyglądem. Tak rozległa oferta związana ze sprzedażą aparatów powoduje, że klientom trudno jest wybrać jeden konkretny model.
licznik wagi

Postęp techniczny w pomiarach, czyli co teraz można stosować

Ogromny postęp w technice doprowadził do tego, że teraz natknąć się można na naprawdę najróżniejsze gadżety. Przy czym nie wszystkie z nich to smartfony, które sprawiają, że z pomocą telefonu możemy również robić zdjęcia, słuchać muzyki czy sprawdzać elektroniczną skrzynkę pocztową. Wiele z nich usprawnia po prostu zwykłe funkcjonowanie. Wśród tych, które znajdują zastosowanie w określonych zawodach, znajduje się waga elektroniczna o siłomierz.
smartfony

Rynek smartfonów

Rozwój gałęzi telefonii komórkowej przyspiesza w ostatnich latach. W chwili obecnej blisko 50% sprzedawanych telefonów to smartfony.
Przoduje iphone, którego premiera zawsze jest mocno relacjonowana w mediach. Apple posiada rzeszę fanów, którzy oczekują często w długich kolejkach by zakupić smartfona w dniu premiery. Pomimo wysokich cen, produkty firmy Apple sprzedają się wyśmienicie.
wyświetlacz smartphona

Kupujemy smartfon. Co jest istotne?

Każdy chce posiadać nowoczesny, dobrej jakości telefon komórkowy. Szczególnie najmłodsi to ogromni zwolennicy wszystkich nowości oraz nowinek technologicznych. Obecnie na rynku jest tak dużo telefonów a także podzespołów komórkowych, iż na bank każdy odnajdzie znakomity dla siebie telefon.