Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm
Smartfony
smartfon dla seniora

Czym różnią się telefony dla osób w podeszłym wieku od tych, które używają ludzie młodsi?

Żyjemy w świecie, w którym moglibyśmy mieć momentalny dostęp do informacji na jakikolwiek temat. Nowoczesne telefony komórkowe to już niewielkie komputery, które posiadają m.in. dostęp do internetu.
smartfony

Rynek smartfonów

Rozwój technologii telefonii komórkowej przyspiesza w ostatnich latach. W chwili obecnej blisko 50% sprzedawanych komórek to smartfony.
Na czele jest iphone, którego nowa odsłona zawsze przynosi rozgłos w mediach. Apple ma rzeszę fanów, którzy czekają często w długich kolejkach by nabyć telefon w pierwszym dniu sprzedaży. Pomimo wysokich kosztów, produkty firmy Apple sprzedają się wyśmienicie.
windows 8

Nowy Windows w Twoim smartfonie

Od już paru lat jednym z najczęściej posiadanych i najbardziej pożądanych urządzeń multimedialnych są smartfony, czyli kieszonkowe urządzenia telefoniczne łączące w sobie funkcje telefonu komórkowego jak i również miniaturowego komputera.
smartfony

Znajdź najlepszy smartfon dla siebie, by dogodnie skorzystać z jego możliwości

W sprzedaży dzisiaj znajduje się mnóstwo ciekawych modeli telefonów komórkowych oraz smartfonów. Te drugie cieszą się teraz znaczną renomą, gdyż oferują różne interesujące funkcje, szansę dogodnego łączenia się z internetem, a w dodatku wyróżniają się naprawdę eleganckim i nowoczesnym wyglądem. Tak rozległa oferta związana ze sprzedażą aparatów powoduje, że klientom trudno jest wybrać jeden konkretny model.
licznik wagi

Postęp techniczny w pomiarach, czyli co teraz można stosować

Ogromny postęp w technice doprowadził do tego, że teraz natknąć się można na naprawdę najróżniejsze gadżety. Przy czym nie wszystkie z nich to smartfony, które sprawiają, że z pomocą telefonu możemy również robić zdjęcia, słuchać muzyki czy sprawdzać elektroniczną skrzynkę pocztową. Wiele z nich usprawnia po prostu zwykłe funkcjonowanie. Wśród tych, które znajdują zastosowanie w określonych zawodach, znajduje się waga elektroniczna o siłomierz.
wyświetlacz smartphona

Kupujemy smartfon. Co jest istotne?

Każdy chce posiadać nowoczesny, dobrej jakości telefon komórkowy. Szczególnie najmłodsi to ogromni zwolennicy wszystkich nowości oraz nowinek technologicznych. Obecnie na rynku jest tak dużo telefonów a także podzespołów komórkowych, iż na bank każdy odnajdzie znakomity dla siebie telefon.