Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm
Smartfony
licznik wagi

Postęp techniczny w pomiarach, czyli co teraz można stosować

Ogromny postęp technologiczny sprawił, że współcześnie trafić można na naprawdę różnorodne gadżety. Przy czym nie wszystkie z nich to smartfony, za sprawą których z pomocą telefonu możemy również fotografować, słuchać muzyki czy sprawdzać elektroniczną skrzynkę pocztową. Wiele z nich ułatwia po prostu codzienne funkcjonowanie. Wśród tych, które znajdują zastosowanie w określonych miejscach pracy, znajduje się waga elektroniczna o siłomierz.
wyświetlacz smartphona

Kupujemy smartfon. Co jest istotne?

Każdy chce posiadać nowoczesny, dobrej jakości telefon komórkowy. Szczególnie najmłodsi to ogromni zwolennicy wszystkich nowości oraz nowinek technologicznych. Obecnie na rynku jest tak dużo telefonów a także podzespołów komórkowych, iż na bank każdy odnajdzie znakomity dla siebie telefon.
smartfony

Znajdź najlepszy smartfon dla siebie, by dogodnie skorzystać z jego możliwości

Na rynku sprzedaży dzisiaj znajduje się mnóstwo ciekawych modeli telefonów komórkowych oraz smartfonów. Te drugie cieszą się teraz dużą renomą, bo oferują mnogie interesujące funkcje, możliwość wygodnego łączenia się z siecią, a w dodatku wyróżniają się naprawdę eleganckim oraz nowoczesnym designem. Tak rozległa oferta związana ze sprzedażą aparatów sprawia, że konsumentom trudno jest wytypować jeden konkretny model.
smartfony

Rynek smartfonów

Rozwój gałęzi GSM nabiera dynamiki w ostatnim czasie. Aktualnie ponad 50% sprzedawanych telefonów to smartfony.
Przoduje iphone, którego premiera zawsze jest poruszana w mediach. Apple ma rzeszę fanów, którzy oczekują najczęściej w kilometrowych kolejkach by zakupić Iphone'a w dniu premiery. Pomimo wysokich cen, produkty z jabłkiem sprzedają się znakomicie.
windows 8

Nowy Windows w Twoim smartfonie

Od kilku lat jednym z najczęściej kupowanych i najbardziej pożądanych urządzeń multimedialnych są smartfony, czyli mobilne urządzenia telefoniczne mające w sobie funkcje telefonu komórkowego oraz komputera kieszonkowego.