Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm
Smartfony
smartfony

Rynek smartfonów

Rozwój technologii telefonii komórkowej uległ przyspieszeniu w ostatnim czasie. Aktualnie ponad 50% kupowanych komórek to smartfony.
Przoduje iphone, którego premiera za każdym razem jest mocno relacjonowana w mediach. Apple ma rzeszę fanów, którzy czekają często w kilometrowych kolejkach by kupić telefon w dniu premiery. Mimo wysokich cen, produkty Apple'a sprzedają się wyśmienicie.
wyświetlacz smartphona

Kupujemy smartfon. Co jest istotne?

Niejeden chce posiadać zaawansowany technologicznie, świetnej jakości telefon komórkowy. Szczególnie młodzież to wielcy fani wszystkich nowości jak również nowinek technologicznych. Aktualnie na rynku znajduje się tak dużo aparatów telefonicznych oraz części komórkowych, że na pewno każdy odnajdzie znakomity dla siebie telefon.
windows 8

Nowy Windows w Twoim smartfonie

Od kilku lat jednym z najczęściej nabywanych i najsilniej pożądanych urządzeń multimedialnych są smartfony, czyli nic innego jak przenośne urządzenia telefoniczne łączące możliwości telefonu komórkowego jak i również komputera kieszonkowego.
smartfon dla seniora

Czym różnią się telefony dla osób w podeszłym wieku od tych, które używają ludzie młodsi?

Żyjemy w świecie, w którym moglibyśmy mieć momentalny dostęp do informacji na jakikolwiek temat. Nowoczesne telefony komórkowe to już niewielkie komputery, które posiadają m.in. dostęp do internetu.
smartfony

Znajdź najlepszy smartfon dla siebie, by dogodnie skorzystać z jego możliwości

W sprzedaży dzisiaj znajduje się mnóstwo ciekawych modeli telefonów komórkowych oraz smartfonów. Te drugie cieszą się teraz znaczną renomą, gdyż oferują różne interesujące funkcje, szansę dogodnego łączenia się z internetem, a w dodatku wyróżniają się naprawdę eleganckim i nowoczesnym wyglądem. Tak rozległa oferta związana ze sprzedażą aparatów powoduje, że klientom trudno jest wybrać jeden konkretny model.
licznik wagi

Postęp techniczny w pomiarach, czyli co teraz można stosować

Ogromny postęp w technice doprowadził do tego, że teraz natknąć się można na naprawdę najróżniejsze gadżety. Przy czym nie wszystkie z nich to smartfony, które sprawiają, że z pomocą telefonu możemy również robić zdjęcia, słuchać muzyki czy sprawdzać elektroniczną skrzynkę pocztową. Wiele z nich usprawnia po prostu zwykłe funkcjonowanie. Wśród tych, które znajdują zastosowanie w określonych zawodach, znajduje się waga elektroniczna o siłomierz.