Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm
Ludzie
Bekerel

XXI wiek przyniósł całą masę rozwiązań z dziedziny technologii oraz informatyki, które szalenie ułatwiają pracę wielu spółkom

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu ludzie nie byli nawet w stanie wyobrazić sobie, jak bardzo świat się rozwinie, gdy ich wnuki pojawią się na świecie. Opowieści niektórych seniorów są dla nastolatków tak niewiarygodne, jak zbiory z działu science-fiction.


XXI wiek przyniósł całą masę rozwiązań z dziedziny technologii oraz informatyki, które szalenie ułatwiają pracę wielu spółkom

Dziś w większości przypadków ludzie nie mogą sobie wyobrazić życia bez telefonów i internetu.

często spotykane gry sieciowe

Prawie wszyscy mają już dostęp do sieci i to na tyle szybki, by można było grywać w gry multiplayer. Wyliczać zalety rozgrywki wieloosobowej chyba nie trzeba, prawda? Ale gdyby ten wpis czytał dyletant growy, napiszę wprost: zmagania multiplayer to całkowicie nowe emocje.
komputer

Dbaj o właściwe wyposażenie do swojego smartfona, aby zagwarantować sobie komfortowe użytkowanie

Współczesne telefony są bardzo nowoczesne i funkcjonalne. Posiadają mnóstwo aplikacji, które przydają się na co dzień. Nie powinno dziwić zatem, że właściciele są do swych urządzeń przywiązani.
smartfon dla seniora

Czym różnią się telefony dla osób w podeszłym wieku od tych, które używają ludzie młodsi?

Mieszkamy w świecie, w jakim moglibyśmy posiadać natychmiastowy dostęp do wiadomości na dowolny temat. Współczesne telefony komórkowe to już małe komputery, jakie posiadają między innymi dostęp do globalnej sieci.

Jak dbać o bezpieczeństwo danych?

Można powiedzieć, że dzielimy się na dwie grupy - czyli są ludzie, którzy robią kopie bezpieczeństwa, jak i te osoby, które za jakiś czas dołączą do nich. Cóż, przecież komputery to dzisiaj nasza codzienność. Należy w takim razie postarać się o to by w żadnym razie nie miewać przez nie kłopotów. A w końcu często człowiek przykładowo pisze pracę magisterską, artykuł niezbędny w pracy, itp., - a po jakimś czasie po prostu traci własną pracę. To naprawdę niemiłe, bo cała nasza praca idzie na marne. W jaki sposób w takim razie możemy zabezpieczyć się przed tym wszystkim?