Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm
Komputer
Myszka i-tec

38TAN – Sprzęty technologiczne, jako nowe hobby bardzo często uprawiane przez bardzo dużo jednostek.

W dzisiejszych czasach ludzie bardzo często poszukują czasu wolnego, który mogliby przeznaczyć tylko i wyłącznie dla siebie. Takim czasem dla sporej ilości jednostek jest hobby. Toteż bardzo dużo jednostek szuka sobie jakiś zainteresowań, którym mogliby poświęcić trochę wolnego czasu i przy okazji odskoczyć trochę od rzeczywistości i codzienności.
Napędy USB ze specjalnymi funkcjami zabezpieczania danych

Obudowy komputerowe

Obudowy komputerowe to jeden z tych elementów, któremu ofiaruje się stanowczo za mało uwagi. Lecz forma wykonania oraz trafny dobór materiałów odgrywa nie mniejszą funkcję niż wygląd czy dane techniczne komputera. Warunkują one przecież nie tylko odpowiednią wentylację lub wyciszenie komputera ale także sam sposób użytkowania naszego „sprzętu”.
gry komputerowe

Gry komputerowe które z nich są świetne?

Osoby, które są fanami gier na komputerze doskonale wiedzą, że to najlepszy sposób na spędzanie wolnego czasu. A gier jest mnóstwo i sporo z nich jest faktycznie genialnych. Idealna grafika, dopasowana muzyka, świetnie wymyślone postaci i intrygująca fabuła sprawiają, że ciężko się oderwać. Każda osoba, która uwielbia taki rodzaj rozrywki ma też swoje ulubione gry. Niektóre z tych lubianych gier są w różnych rankingach uznawane za najlepsze według różnych czasopism o tematyce komputerowej.
usb

Elementy nowoczesnych komputerów

Komputer jest aktualnie powszechnie stosowanym narzędziem. Zdecydowana większość osób jest w posiadaniu komputera osobistego, do którego nie mają dostępu osoby obce. Jeszcze niedawno tak spora popularność komputerów nie była możliwa, a pojedyncze urządzenie zajmowało całe pomieszczenie, jednakże błyskawiczny rozwój naukowy spowodował, że obecnie laptopy ważą mało, są całkowicie płaskie oraz mogą być bez większych kłopotów transportowane z miejsca na miejsce. Ciągle unowocześniana jest ich budowa, by uczynić je zdecydowanie bardziej zaawansowanymi urządzeniami.
praca

Praca informatyka – podstawowe informacje o pracy w branży komputerowej

W dzisiejszych czasach nie sposób nie zgodzić się z tym, że analizując postęp różnorakich branż, największą popularnością charakteryzuje się dział nowych technologii. Widać to przykładowo po tym, jak szeroko zarówno w gospodarstwach domowych jak i spółkach rozpowszechnione są komputery. Z tego powodu istnieje znaczny popyt na rozmaitych fachowców posiadających wiedzę gwarantującą pełne wykorzystanie potencjału tych urządzeń.
Gry komputerowe

Zestawienia i testy nieodzowną pomocą przy wybieraniu elektroniki

Dzisiejsze półki sklepowe wręcz uginają się od obfitości towarów, nie tylko w sklepach z asortymentem spożywczym, lecz również w sklepach sprzedających urządzenia elektroniczne. Klient idący do jednego z nich może dostać rzeczywistego zawrotu głowy, dlatego wymaga właściwej pomocy, aby kupić właściwy telewizor, telefon komórkowy lub komputer. Najbardziej pomocne są zestawienia i testy gier i elektroniki, dzięki którym można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji.
gra komputerowa

Każdy chyba, kto ma w domu komputer co jakiś czas lubi sobie pograć

Rzecz jasna nic złego w tym nie będzie przy założeniu że będzie się to robić rozsądnie, a także wybiera właściwe gry. Jeśli ktoś będzie przesiadywał połowę dnia przy komputerze, zaniedbując zawodowe obowiązki czy szkołę, to jednak przesadza trochę z grami i powinien odrobinę przystopować. Ważny jest również dobór odpowiednich gier, szczególnie jeśli chodzi o dzieci i młodzież.
Obsługa komputera

Garść rad jak rozwijać własne kompetencje pracy z komputerem

Zdecydowanie do nieznanych i nowych problemów komputerowych nie zalicza się wolnego tempa jego pracy. Kwestie takie, jak przyspieszyć komputer, poruszane są na właściwych forach w sieci z ogromną częstotliwością. Wybierając którąś z polecanych dróg usunięcia tego kłopotu, warto zasięgnąć wskazówki eksperta. Profesjonaliści z niekrytym zadowoleniem pomogą rozwikłać nawet trudną zagwozdkę każdemu użytkownikowi, który zgłosi się do nich z prośbą o pomoc czy poradę właśnie w tej kwestii.
Drukarki serii ML-5510/6510

Multimedialna lekcja dla ucznia.

Coraz częściej urządzenia wielofunkcyjne są używane w gimnazjach. Używanie coraz bardziej praktycznych urządzeń w codziennej edukacji, ma za zadanie ułatwić pracę każdej ze stron. Dziś już kreda i gąbka to za mało. Już od najmłodszych klas szkoły są wyposażane w cuda techniki, o których nam w ich wieku mogło się marzyć. Również dzieci nie używają już tylko książek i długopisów, ale od najmłodszych lat muszą umieć posługiwać się komputerem. Młodzież do robienia w domu otrzymują zrobienie prezentacji na komputerze. Epoka tworzenia opowiadań na papierze odszedł w zapomnienie. Wczoraj biała kreda, pisak, dziś przedmioty pomocnicze w postaci interaktywnej tablicy. A wszystko to dlatego, aby proces edukacyjny umożliwił świeże spojrzenie na to, co wokół.
BenQ E2430 – 24 monitor z matrycą VA

Szukamy konkretnego sprzętu komputerowego

No wiadomo - nigdy nie chcemy akceptować słabego sprzętu komputerowego - w końcu to nie 1996 rok! Zatem nie może dziwić za bardzo wielkie zainteresowanie wszelkiego rodzaju nowinkami mającymi związek ze sprzętami komputerowymi. Można śmiało powiedzieć, że chociaż bardzo często nie mamy nawet za dużo kasy, i tak nikt nie powiedział, iż jesteśmy całkowicie skazani na mocno przeeeciętny sprzęt.
1 2 3