Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm
Komputer
Laptop

Ekspresowa pomoc czyli pogotowie komputerowe

Obecnie, praca każdego pracownika biurowego, księgowego czy sekretarki sprowadza się do zajęć przy komputerze. Dokumenty przygotowujemy w Wordzie, a wydatki liczymy w Excelu. Komputery to urządzenia, które mają upraszczać pracę.
dyski

Ciekawostki na rynku - co możemy kupować bądź przetestować?

W dzisiejszych czasach producenci produktów elektronicznych wprowadzają na rynek co chwila to nowe towary. Mają one nietuzinkowe i ciekawe funkcje, które mają zazwyczaj ułatwić nam los i także dokładnie dopasować się do naszego zwyczaju życia.
Obsługa komputera

Garść rad jak rozwijać własne kompetencje pracy z komputerem

Zdecydowanie do nieznanych oraz najnowszych problemów komputerowych nie zalicza się powolnego tempa jego pracy. Zapytania na temat tego, jak przyspieszyć komputer, pojawiają się na odpowiednich forach internetowych ze sporą częstotliwością. Stawiając na którąś z rekomendowanych dróg usunięcia tego kłopotu, polecane jest zasięgnąć rady fachowca. Profesjonaliści z niekrytym entuzjazmem pomogą rozwiązać nawet największą zagwozdkę każdemu użytkownikowi, który uda się do nich z prośbą o pomoc czy poradę właśnie w tej sprawie.
przed komputeren

Bezpieczeństwo, jak również wygoda użytkowania, to dwie najważniejsze kwestie, o których przeważnie myśli przeciętny użytkownik laptopa

W XXI stuleciu życie bez laptopa bądź tabletu byłoby bardzo trudne. Dzięki najróżniejszym aplikacjom, a w szczególności dzięki dostępowi do internetu nasze codzienne życie staje się o dużo łatwiejsze. Bez wychodzenia z mieszkania można kupić gustowny czerwony sweterek albo nawet pastylki na receptę, a także załatwić mnóstwo urzędowych formalności. Jeśli ktoś nie pasjonuje się informatycznymi nowinkami, to wystarczy mu niezaawansowany technologicznie typ urządzenia. W zasadzie wydawanie paru wypłat na nowoczesny laptop czasem mija się z celem, szczególnie że niektórzy użytkownicy chcą dodatkowo zainwestować w zakup droższych programów.
gra na Xboxie

Jakie wymienia się zalety konsoli typu Xbox 360

Wielu ludzi nie wyobraża sobie codziennej rozrywki bez sprzętu elektronicznego. Od okresu, gdy zza wschodniej granicy przywożone były nieduże konsolki z jajeczkami lub tetrisem rynek mobilnej rozrywki zmienił się niesamowicie. Dzisiaj standardem jest posiadanie przy sobie jakiegoś smatrfona, który możliwościami oraz wydajnością bije na głowę sprzęt komputerowy sprzed dekady. Popularne są również najróżniejsze tablety i konsole, no i zapomnieć nie można o typowych.
Gry komputerowe

Które upominki najlepsze dla wielbicieli gier komputerowych?

Jeśli szukamy odpowiedniego podarku dla miłośników gier komputerowych to naturalnym wydaje się to, że dobrym prezentem okażą się gry komputerowe. Światowi wydawcy gier proponują okazały wybór gier na komputer, które wzbudzają dużą popularność. Niezmiernie znanym koncernem zajmującym się wytwórczością oraz wydawaniem gier jest Take-Two. Gry pc take 2 publikowała między innymi serie Civilization oraz Grand Theft Auto.
laptop stojący na stole

Z jakiego powodu warto spróbować naprawiać elektroniczne urządzenia, z których korzysta się każdego dnia

W chwili obecnej w większości domów będzie się znajdować nawet po kilkanaście rozmaitych sprzętów elektronicznych. W ostatnich latach to zjawisko postępuje wręcz lawinowo, komputery, laptopy czy telewizory są podstawowym wyposażeniem naszych mieszkań oraz domów, tak samo jak lodówki i pralki. Lecz urządzenia elektroniczne mają to do siebie, że często się psują.
usb

Elementy nowoczesnych komputerów

Komputer jest dzisiaj powszechnie stosowanym narzędziem. Zdecydowana większość osób jest w posiadaniu własnego sprzętu, do jakiego nie mają dostępu osoby obce. Jeszcze niedawno tak wielka popularność komputerów nie była możliwa, a pojedyncze urządzenie zajmowało całe pomieszczenie, jednakże błyskawiczny rozwój naukowy spowodował, że aktualnie laptopy ważą niewiele, są całkowicie płaskie i mogą być bez jakichkolwiek trudności przenoszone z miejsca na miejsce. Często zmieniana jest ich budowa, żeby uczynić je dużo bardziej zaawansowanymi urządzeniami.
komputer

Jak utrzymać komputery w dobrym stanie

Przyszło nam żyć w czasach, gdy każdy z nas posiada jakieś urządzenia służące do komunikowania się ze światem. Nie można zaprzeczyć temu, iż jesteśmy zdominowani przez Internet, który wszedł w praktycznie każdą dziedzinę naszego funkcjonowania. W sieci opłacamy rachunki, rozliczymy podatki, zakupimy samochody, ciuchy, produkty spożywcze, wykonujemy przelewy, rozmawiamy ze znajomymi, zwiedzamy świat, czytamy, oglądamy filmy…
Ultrabook™  VAIO® Pro

Mobilny, wydajny; wytrzymały i lekki Ultrabook™

VAIO® Pro — najlżejszy na świecie Ultrabook™ z funkcjami dotykowymi — to mobilne narzędzie, które pomoże sprostać każdemu wyzwaniu zawodowemu.
1 2 3