Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm
Części
stary sprzęt do utylizacji

programista, planowanie dla przemysłu

Na świecie jest coraz to więcej komputerów, stron internetowych, chmur obliczeniowych, e-usług, oprogramowań, dlatego firmy poszukują do pracy informatyków, developerów, ekspertów od baz danych, bądź twórców aplikacji.
zjazd producentów klimatyzatorów

Co opłaca się zakupić razem z nowym telefonem? Jakiego rodzaju akcesoria okażą się przydatne?

Nabywając telefon warto zaopatrzyć się parę dodatkowych rzeczy, jakie mogą ułatwić używanie telefonu, jak również sprawiają, że można zachować jego dobry stan na dłuższy czas.
Jak prawidłowo wyczyścić swój komputer

Odbiór komputerów. Dobre oferty.

Co począć, kiedy PC nie spełnia już dobrze swych funkcji, sprzęt jest przestarzały, nie udaje się uruchomić nowszych produkcji, a używanie staje się coraz uciążliwsze? Monitor nie działa tak jak wcześniej albo pojawiły się w sklepach nowocześniejsze, wygodniejsze i cieńsze? Naturalnie, trzeba w takiej sytuacji dokupić lepsze części.
Zestaw części elektronicznych

Elektronika w Polsce

Gdy spojrzymy na rynek części elektronicznych w naszym kraju dostrzeżemy z pewnością jedną tendencję – rozwój. W największej ilości są obecni na nim dystrybutorzy wszelkiego typu podzespołów, zaopatrujący nawet największe firmy sprzedające wszelkiego rodzaju urządzenia, jak choćby takie rezystory. Ale jak prezentuje się obecny rynek?
instalacje elektryczne

Akcesoria elektryczne służące do ochrony silników w sprzętach

Współcześnie rozkwit techniczny umożliwia produkcję sporej liczby różnorodnych urządzeń, które następnie wykorzystywane są w życiu właściwie każdego obywatela. Są to urządzenia, które jeszcze nie tak dawno w ogóle nie istniały a dziś są w masowym użyciu. Na szeroką skalę następuje po prostu technologizacja życia.
telefon komórkowy

Napraw szybko swój telefon komórkowy

Niejednemu z nas może spotkać pech polegający na tym, że z niewiadomych przyczyn nasza komórka po prostu się zepsuje. W metropoliach, takich jak choćby wybrany przykładowo Wrocław, znalezienie serwisu to na szczęście prosta sprawa.