Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm
Części
Bekerel

XXI wiek przyniósł całą masę rozwiązań z dziedziny technologii oraz informatyki, które szalenie ułatwiają pracę wielu spółkom

Jeszcze sto lat wstecz ludzie nie byli nawet w stanie wyobrazić sobie, jak mocno świat pójdzie do przodu, kiedy ich wnuki pojawią się na świecie. Opowieści niektórych starszych osób bywają dla dzieci tak niewiarygodne, jak dzieła z działu fantastyki.


XXI wiek przyniósł całą masę rozwiązań z dziedziny technologii oraz informatyki, które szalenie ułatwiają pracę wielu spółkom

Dziś w dużej mierze ludzie nie mogą sobie wyobrazić funkcjonowania bez telefonów i internetu.
Zestaw części elektronicznych

Elektronika w Polsce

Jeśli rzucimy okiem na rynek części elektronicznych w naszym kraju odnotujemy na pewno jedną tendencję – rozwój. Głównie znajdują się na nim sprzedawcy wszelkiego typu podzespołów, zaopatrujący nawet duże firmy sprzedające wszelkiego typu urządzenia, jak choćby takie rezystory. Ale jak przedstawia się bieżący rynek?
stary sprzęt do utylizacji

programista, planowanie dla przemysłu

Na świecie jest coraz więcej komputerów, stron internetowych, chmur obliczeniowych, e-usług, aplikacji, toteż przedsiębiorstwa poszukują do pracy informatyków, developerów, fachowców od baz danych, lub kreatorów oprogramowań.
telefon komórkowy

Napraw szybko swój telefon komórkowy

Wielu z nas może zdarzyć się sytuacja, że z niejasnych powodów nasz telefon komórkowy odmówi posłuszeństwa. W w dużych aglomeracjach miejskich, takich jak choćby wybrany przykładowo Wrocław, znalezienie serwisu to na szczęście prosta sprawa.
Wykres, reklama AdWords

Reklama jest napędem handlu - każdy jest tego świadom i mnóstwo przedsiębiorstw skutecznie posługuje się promocją w celu zdobycia nowych klientów

W dzisiejszych czasach jesteśmy otoczeni promocją niemal ze wszystkich stron. Co kilka sekund widzimy je na ulicy czy nawet w domu - wprost z radia albo laptopa.
zjazd producentów klimatyzatorów

Co opłaca się zakupić razem z nowym telefonem? Jakiego rodzaju akcesoria okażą się przydatne?

Nabywając telefon warto zakupić parę dodatkowych rzeczy, jakie mogą ułatwić używanie telefonu, jak też pozwolą zachować jego dobry stan na dłuższy czas.
dodatki

Jak nie wychodzić do kina, lecz być na bieżąco z wszelkimi nowościami kinowymi?

W dzisiejszych czasach możemy we własnym domu zaaranżować swoją salę kinową. Ze specjalistycznymi siedzeniami, oświetleniem, które machinalnie zgasi się po naciśnięciu przycisku odtwarzania, z elektrycznie regulowanymi roletami, jakie efektywnie zablokują dostęp światła słonecznego do pomieszczenia.


Jak nie wychodzić do kina, lecz być na bieżąco z wszelkimi nowościami kinowymi?

Rozpoczynając swoją historię z kinem domowym warto odpowiedzieć sobie na pytanie, co chcemy otrzymać.
części do grillów

Popsuty sprzęt? To żaden problem! Uda Ci się kupić części zamienne, bez żadnego problemu

Sprzęty RTV i AGD na nieszczęście nie są już do tego stopnia wytrzymałe jak wiele lat temu. Dawniej nabywając lodówkę czy piekarnik mieliśmy gwarancję tego, iż będzie ona nam służyła przez przynajmniej 10 lat.
instalacje elektryczne

Akcesoria elektryczne służące do ochrony silników w sprzętach

Aktualnie rozkwit technologiczny pozwala na wytwarzanie sporej liczby różnorakich sprzętów, które następnie stosowane są w życiu właściwie każdego obywatela. Są to urządzenia, które jeszcze nie tak dawno w ogóle nie istniały a dziś są w powszechnym użytkowaniu. Na szeroką skalę następuje po prostu technologizacja życia.
Jak prawidłowo wyczyścić swój komputer

Odbiór komputerów. Dobre oferty.

Co uczynić, kiedy pecet nie spełnia już dobrze swych funkcji, sprzęt jest zdezaktualizowany, nie można odpalić nowszych produkcji, a używanie staje się coraz bardziej uciążliwe? Monitor nie świeci tak jak dawniej albo pojawiły się na rynku nowsze, wygodniejsze i cieńsze? Bez wątpienia, trzeba w takim przypadku dokupić lepsze podzespoły.