Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm
Telefony
zjazd producentów klimatyzatorów

Co opłaca się zakupić razem z nowym telefonem? Jakiego rodzaju akcesoria okażą się przydatne?

Nabywając telefon warto zaopatrzyć się parę dodatkowych rzeczy, jakie mogą ułatwić używanie telefonu, jak również sprawiają, że można zachować jego dobry stan na dłuższy czas.
ciepło

Aparat telefoniczny dla seniora. Który wybrać i czym sugerować się przy zakupie?

Zwyczajny aparat komórkowy, nie wspominając już o smartfonie, jest w stanie przysporzyć mnóstwa problemów starszym osobom. Dlatego też fabrykanci coraz chętniej wzbogacają ofertę o wersje telefonów przeznaczonych dla seniorów.
telefony

Myślisz nad założeniem firmy w internecie? Kilka pomysłów na biznes

Jak wskazują badania coraz więcej młodych osób jest chętnych do założenia własnej działalności, jako że więcej wiedzą na temat przedsiębiorczości. Prowadzenie firmy nie jest prostym zadaniem, aczkolwiek jak najbardziej możliwym do zrobienia, na co wskazują liczne przedsiębiorstwa działające na rynku.
apple

Produkty Apple w sprzedaży e-commerce

Apple jest firmą, która zdobyła szczególny status wśród posiadaczy sprzętu komputerowego. Firma jest słynna właśnie z wytwarzanych przez nią urządzeń, ale produkuje również telefony i odtwarzacze muzyki. Poza tym, jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek przyrządy mobilne nazywane tabletami. Mało tego, firma ta jest również prekursorem sprzedaży utworów muzycznych w postaci plików komputerowych. Prowadzony przez producenta program iTunes jest jednym z najbardziej popularnych serwisów z plikami mp3 na świecie. Producent ma nawet swój sklep komputerowy – iStore, w którym można kupić wszystkie produkty Apple.