Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm
Komputerów
Load balancer

Czym jest układ load balancer na czym polega ta współczesna technika?

Load balancer, to w inny sposób równoważenie obciążenia, to znaczy adres IP w sieci, który rozdziela ruch między adresami pojedynczych usług. Tak więc mówiąc zwięźle, load balancer pozwala rozwiać obciążenie między parę rozlicznych pecetów, dysków, połączeń sieciowych bądź innych zasobów. Równoważenie obciążenia zezwala na wyższą, perfekcyjną oraz pewną pracę na N-aplikacjach, które mieszczą się na bliźniaczych M-serwerach.
Zestaw części elektronicznych

Elektronika w Polsce

Jeśli rzucimy okiem na rynek części elektronicznych w Polsce zauważymy z pewnością jedną tendencję – rozwój. W największej ilości znajdują się na nim sprzedawcy różnego typu podzespołów, zaopatrujący nawet największe przedsiębiorstwa sprzedające każdego typu urządzenia, jak choćby takie rezystory. Ale jak przedstawia się obecny rynek?
Karta graficzna ATI Sapphire X800Pro

Karta graficzna – jaką najlepiej wybrać w zależności od potrzeb

W blaszanej obudowie komputera znajduje kilka istotnych elementów. Jednym z nich jest karta graficzna, która generuje obraz na monitorze. Jako że dla wielu sklep komputerowy to miejsce pełne dziwnych nazw, w tym artykule postaram się opowiedzieć, jak wybrać karty graficzne do określonych zadań.