Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm
Komputerów
Load balancer

Czym jest układ load balancer na czym polega ta współczesna technika?

Load balancer, to w inny sposób równoważenie obciążenia, czyli adres IP w sieci, który rozgranicza ruch pomiędzy adresami pojedynczych usług. Tak więc mówiąc zwięźle, load balancer pozwala rozwiać obciążenie pomiędzy kilka różnorodnych pecetów, dysków, połączeń sieciowych czy innych zasobów. Równoważenie obciążenia pozwala na lepszą, optymalną i pewną pracę na N-aplikacjach, które mieszczą się na bliźniaczych M-serwerach.
Zestaw części elektronicznych

Elektronika w Polsce

Gdy popatrzymy na rynek części elektronicznych w Polsce odnotujemy na pewno jedną tendencję – rozwój. W większości są obecni na nim dystrybutorzy każdego typu podzespołów, zaopatrujący nawet duże przedsiębiorstwa sprzedające każdego typu urządzenia, jak choćby takie rezystory. Ale jak przedstawia się bieżący rynek?
Karta graficzna ATI Sapphire X800Pro

Karta graficzna – jaką najlepiej wybrać w zależności od potrzeb

W blaszanej obudowie komputera znajduje kilka istotnych elementów. Jednym z nich jest karta graficzna, która generuje obraz na monitorze. Jako że dla wielu sklep komputerowy to miejsce pełne dziwnych nazw, w tym artykule postaram się opowiedzieć, jak wybrać karty graficzne do określonych zadań.