Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm
Komputerów
Load balancer

Czym jest układ load balancer na czym polega ta współczesna technika?

Load balancer, to inaczej równoważenie obciążenia, czyli adres IP w sieci, który rozdziela ruch między adresami pojedynczych usług. Tak więc mówiąc zwięźle, load balancer zezwala rozwiać obciążenie pomiędzy parę rozlicznych pecetów, dysków, połączeń sieciowych lub innych zasobów. Równoważenie obciążenia pozwala na wyższą, optymalną oraz bezusterkową pracę na N-aplikacjach, które mieszczą się na bliźniaczych M-serwerach.
Karta graficzna ATI Sapphire X800Pro

Karta graficzna – jaką najlepiej wybrać w zależności od potrzeb

W blaszanej obudowie komputera znajduje kilka istotnych elementów. Jednym z nich jest karta graficzna, która generuje obraz na monitorze. Jako że dla wielu sklep komputerowy to miejsce pełne dziwnych nazw, w tym artykule postaram się opowiedzieć, jak wybrać karty graficzne do określonych zadań.
Zestaw części elektronicznych

Elektronika w Polsce

Gdy spojrzymy na rynek części elektronicznych w naszym kraju dostrzeżemy z pewnością jedną tendencję – rozwój. W największej ilości są obecni na nim dystrybutorzy wszelkiego typu podzespołów, zaopatrujący nawet największe firmy sprzedające wszelkiego rodzaju urządzenia, jak choćby takie rezystory. Ale jak prezentuje się obecny rynek?