Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm
Dokumenty

WorkFlow - obieg wiadomości w Twojej firmie

Jednym spośród najważniejszych problemów przy prowadzeniu dużej lub średniej firmy jest obieg dokumentów i informacji. Klasyczny, papierowy sposób jest niezbyt szybki oraz zawodny, ze względu na chociażby fakt, że jakiś istotny dokument przykładowo może się zgubić, z czego następnie wynikają poważne komplikacje. Potrzeba przyspieszenia komunikacji między pracownikami przedsiębiorstw i tym samym przeciwdziałania takim sytuacjom, dała początek tworzeniu oprogramowania szerzej określanego jako Workflow.
rachunki

W jaki sposób ułatwić obieg dokumentów w przedsiębiorstwie?

Zapewne niemalże każdy był w firmie, gdzie dokumenty to całe stosy makulatury, w których niezwykle trudno jakąkolwiek informację znaleźć. Coś ginie, najczęściej bezpowrotnie, rzecz jasna bez możliwości odnalezienia osoby, która dokument zagubiła. Zdecydowanie szybszy i bardziej wygodny dla pracowników jest elektroniczny obieg faktur. Jakie są jego dobre i złe strony oraz w jaki sposób usprawni ruch dokumentów w firmie?
dokumentacja

Wdrożenie aplikacji zezwalającej na obniżenie wydatków

Metamorfoza organizacyjna, polegająca na zastosowaniu w przedsiębiorstwie procesów biznesowych, i świadome kierowanie nimi, dają znaczące, wartościowe efekty. Zastępując drogie, narażone na omyłki manualne segregowanie dokumentów, także manualne wdrażanie danych przez zautomatyzowane porządkowanie, porządkowanie dokumentów, również ekstrakcję danych, aplikacje Kofax pozwalają podnieść prędkość przetwarzania.