Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm
Gry
Jak prawidłowo wyczyścić swój komputer

Znane gry sieciowe

Gry komputerowe to dla młodych chłopaków znacznie więcej niż tylko relaks. To przygoda, o której trudno zapomnieć, to wejście w inny świat, gdzie kązdy zostaje strategiem, pogromcą potworów, rajdowcem albo świetnym komandosem. Największa zabawa to przede wszystkim rozgrywki w sieci.
Gry planszowe

Planszówki pomysłem na wyjątkowy wieczór

Jesienne popołudnia nie muszą być nudne. Tak na spotkania z rodziną jak i na popołudnia we dwoje warto wymyślić zabawę, która urozmaici nam czas. W ciągu ostatnich paru lat coraz popularniejszym rozwiązaniem staje się sięgnięcie po gry planszowe. Ich zróżnicowanie pozwala na wybór gry ciekawej dla większości. Wystarczy tylko poszukać i popróbować.

często spotykane gry sieciowe

Większość ludzi ma już dostęp do internetu i to na tyle prędki, by móc pocinać w gry multiplayer. Wyliczać zalety zabawy wieloosobowej chyba nie trzeba, czyż nie? Lecz gdyby ten tekst zobaczył laik growy, objaśnię: zmagania online to kompletnie nowe przeżycie.
smartfony

Rynek smartfonów

Rozwój technologii telefonii komórkowej uległ przyspieszeniu w ostatnim czasie. Aktualnie ponad 50% kupowanych komórek to smartfony.
Przoduje iphone, którego premiera za każdym razem jest mocno relacjonowana w mediach. Apple ma rzeszę fanów, którzy czekają często w kilometrowych kolejkach by kupić telefon w dniu premiery. Mimo wysokich cen, produkty Apple'a sprzedają się wyśmienicie.
Społeczność internetowa

Jak grać w internecie – za darmo?

Internet to jedno z naczelnych narzędzi ludzkości w XXI wieku. W sieci szukamy wiadomości, zabawy, bądź nowych przyjaciół. Nasze życie stopniowo płynie dwutorowo – prawdziwie oraz wirtualnie. W Internecie wyszukujemy również gier. To bowiem jedno z niewielu miejsc, w którym możemy oddać się rozrywce za darmo. Nie dziwi stąd fakt, że portale zawierające darmowe gry przez Internet cieszą się sporą popularnością.
Call of Duty

Konsole wideo

Zapewne duża część z was, szanowni czytelnicy, raduje się, będąc właścicielami cudnej, nowoczesnej konsoli playstation 3 (a jeżeli nie PS3 to zapewne Xbox 360 (OFERTA). Jeśli idzie o konsole do gier, przywództwo Playstation jest zapewne niezaprzeczalne, jednym z konkurentów jest obecnie Wii korporacji nintendo, jednak gry na Wii mają zlecenie celować w zupełnie inną grupę adresatów niżeli gry na PS3.
gry

Gry online na długie zimowe wieczory


Kiedy chcemy naprawdę interesującej gry na przeglądarki na długi oraz szczególnie wolny wieczór, możemy postawić na sprawdzoną opcję. Wraz ze pasjonatami, zarówno naszymi bliskimi, jak i wirtualnymi możemy w szczególnie interesujący sposób spędzać czas każdego dnia. Gry przeglądarkowe odróżniają się szczególnym zróżnicowaniem, dzięki czemu każdy użytkownik internetu jest w stanie odnaleźć właściwą opcję dla siebie. Opcje są wyjątkowo szerokie, aż czasem nie wiadomo, na jaką z nich postawić.
turniej FIFA

Sportowe gry komputerowe

Na pewno wymyślenie sportowych gier komputerowych było dobrym pomysłem. Można to obserwować na przykładzie sławy tytułów takich jak przykładowo FIFA. Stworzenie tego typu gier było swego rodzaju połączeniem wielkiej popularności sportu z powszechnością gier. Powodzenie takich tytułów uzależnione jest od różnych czynników.
Xbox One

Konsole do gier odtwarzają gry stricte komputerowe

Gry, zaczynają być zdecydowanie lepsze pod każdym aspektem. W sporym stopniu jest to zasługa producentów, którzy wdrażają wiele starań w każdą kolejną grę, by poprzez to zapewnić graczom świetną zabawę, która im dostarczy odpowiedni dochód ze sprzedaży takiej gry. Gry nie posiadałyby jednak tak ogromnego zainteresowania, gdyby nie pojawienie się konsoli rozmaitego rodzaju, które są lepsze w użyciu od komputerów.
zestaw playstation i gry

Z jakich powodów grywamy w multimedialne gry video?

Któż nie uwielbia co pewien czas grać w jakąś grę? Kiedyś rządziły gry takie jak choćby klasy. Jednakże w dzisiejszych czasach głównie są na topie gry komputerowe. Niewątpliwie mają nieco wad, ludzie nie we wszystkich przypadkach potrafią pokazać zdrowy dystans, ale zasadniczo z gierkami jest tak samo jak z samochodami. Czyli jeśli są poprawnie wykorzystywane, naprawdę nie ma większego problemu. Dobrze, ale dlaczego gierki komputerowe są tak mocno obecne w naszym życiu? Niby czym się objawia ich duży fenomen? Pewnie chodzi głównie o to, że po prostu mogą zapewnić wspaniałą rozrywkę.
1 2 3 4