Gry
gry komputerowe

Jakie ciekawe rzeczy zaproponować może w ostatnim czasie rynek gier na komputery

Każdego roku na rynku komputerowych gier pojawia się mnóstwo nowych tytułów, z których każdy ma chęci na to, aby stać się hitem. Lecz w praktyce będzie się to udawać niedużej liczbie gier, a w końcu to grający będą decydować o tym, które z nich staną się hitami. Często twórcy wykładają ogromne pieniądze w nowe rozwiązania, posiadają całe zespoły programistów, a i tak koniec końców okazuje się, że wszystko poszło na marne, bo gra nie zyskała zainteresowania graczy.
zestaw playstation i gry

Pro Evolution Soccer 2014 posiada znakomicie zrobioną szatę graficzną

Play Station, to obecnie z pewnością jedna z najbardziej powszechnych i najlepiej funkcjonujących konsoli do gier. Od początku pojawienia się takiej konsoli, wielbiciele gier mogą doskonale się bawić, poprzez rozmaite gry funkcjonujące na ps. W najnowszej generacji takiej konsoli, pojawiła się sieciowa usługa psn, jaka umożliwia użytkownikom konsoli z dostępem do Internetu pozyskiwać różne gry.
gry komputerowe, gracz komputerowy

Odskocznia od rzeczywistości i relaks – świat gier komputerowych

Czasami potrzebujemy się choć na chwilę oderwać od rzeczywistości, od zastałych problemów, od sytuacji, jakie wymagają z naszej strony koncentracji czy wysiłku. Szukamy jakiejś ucieczki i każdy widzi ją w czym innym. Wielu ludzi lubi w tego rodzaju przypadkach choćby zagrać w grę komputerową.
włączona konsola xbox

Zobacz co nowego proponują producenci konsol

Dwie najbardziej innowacyjne konsole do gier zostały stworzone już prawie dekadę temu. Prototypowy Xbox 360 został stworzony osiem lat temu, odpowiednik marki sony – PlayStation 3 miał swoją premierę niedługo później. Pomimo różnic technologicznych na korzyść produktu marki Sony obie konsole zyskały wielu oddanych zwolenników. W tym roku obydwie firmy wypuściły na rynek kolejną generację konsol – PlayStation 4 i Xbox One.
gry na xbox one

Gry komputerowe – silne emocje i fantastyczna zabawa

Ciężko jest raczej dziwić się temu, że obecnie szeroko rozumiana komputerowa rozrywka cieszy się tak znaczną popularnością. W końcu praktycznie każdy z nas może naprawdę interesująco spędzać z tym swój wolny czas, niezależnie nawet od swych indywidualnych upodobań.
granatowy kontroler Xbox

Jakiego rodzaju sprzęt do grania i jaką gierkę najlepiej kupić?

Obecnie na wielbicieli gier czeka tak dużo różnych urządzeń, że trudno czasami wybrać, co zakupić. W czasie oczekiwania na autobus czy przerwy w szkole bardzo dobrze sprawdzą się niewielkie, poręczne smartfony, tablety lub konsole. Niewielkie wymiary nie są jednak przyczyną tego, że będzie się źle na nich grać, gdyż poziomem wydajności już dawno przegoniły sprzęt komputerowy sprzed kilkunastu lat. Do stacjonarnego grania, w mieszkaniach zdecydowanie lepsze powinny być normalne komputery z mocnymi kartami graficznymi, ale również coraz bardziej wydajne laptopy, z których część za już zamontowane podzespoły gwarantujące wygodne, udane granie.
Nurek - nurkowanie

Zadziwiające pożytki uzdrawiające, które przynoszą gry komputerowe

W ogólnym przekonaniu granie w gry komputerowe uchodzi raczej za dosyć bezpłodną zabawę. Tymczasem badacze zapewniają coraz większą ilość argumentów na to, iż owa postać spędzania wolnego czasu może być zaskakująco pomyślna dla zdrowia.
Jak prawidłowo wyczyścić swój komputer

Znane gry sieciowe

Gry komputerowe to dla młodych chłopaków znacznie więcej niż jedynie rozrywka. To prawdziwa przygoda, o której nie można zapomnieć, to wejście w inny świat, gdzie można zostać strategiem, pogromcą potworów, rajdowcem albo najlepszym z komandosów. Dobra rozrywka to przede wszystkim gra w sieci.
odkurzacz

Światło na imprezy i nie tylko

Z pewnością wiele osób doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wielką rolę w naszym życiu odgrywa światło - to naturalne i sztuczne. Nie jedynie ułatwia nam zwyczajne funkcjonowanie, lecz także w znaczący sposób wpływa na nasze samopoczucie.

Konsole oraz gry na Playstation

W każdym miesiącu producenci wprowadzają do ofert ulepszone urządzenia do gier. Wzrastająca popularność w rozmaitych przedziałach wiekowych daje się zauważyć po liczbie sprzedanych konsol w miesiącu. Wyparte już dawno tradycyjne gry planszowe, takie jak chińczyk czy warcaby, na pewno wrócą do łask. Obecnie jednak dostrzegalna jest tendencja rosnąca, jeżeli chodzi o popularność Playstation 3 i możliwych do nabycia gier. Producenci wciąż pracują nad poprawą jakości oraz udoskonalaniem funkcji w markowych konsolach. Urządzenia do grania mają za zadanie przede wszystkim dostarczać radości z gry, a więc pełnić funkcję rozrywkową.
1 2 3 4 5