Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm
Gry planszowe
Gra planszowa Monopoly

W dalszym ciągu gry planszowe są wspaniałe!

To nieco smutny trend, ale na pewno nierzadko realia są takie, że ulega zmniejszeniu liczba osób, które grają w planszówki. I pomyśleć sobie, iż jeszcze przed kilkoma laty pokoje głównie dzieci oraz młodzieży były wprost pełne najróżniejszych planszówek... Choć początek owego tekstu jest bardzo pesymistyczny, w żadnym wypadku nie można zakładać, że gry planszowe najzupełniej odeszły do lamusa. Można w sumie powiedzieć, iż na całe szczęście ciągle można natrafić na fanów planszówek. Ktoś kto uważa, że Internet spowodował, iż planszówki są jak chociażby discmany, na całe szczęście nie może się bardziej mylić.
Gry planszowe

Planszówki pomysłem na wyjątkowy wieczór

Długie wieczory nie muszą być nudne. Czy to spotkania z rodziną czy we dwoje warto urozmaicić ten czas dobrą rozrywką.. W trakcie minionych paru lat coraz popularniejszym rozwiązaniem okazuje się sięgnięcie po gry planszowe. Ich zróżnicowanie umożliwia wybór gry wciągającej każdego. Trzeba tylko poszukać i popróbować.
Strategiczna gra planszowa

Moda na rozmaite ciekawe gry planszowe

Duża liczba dostępnych na rynku zabawek może obecnie w większości wypadków powodować pewnego typu zakłopotanie u rodzica. W nawale ogromnej ilości rozmaitych obiektów niełatwo jest bowiem zazwyczaj wybierać to co, konkretne dziecko w istocie chciałoby dostać.