Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm
Gry planszowe
Gra planszowa Monopoly

W dalszym ciągu gry planszowe są wspaniałe!

To bardzo smutny trend, ale niewątpliwie często realia są takie, że ulega pomniejszeniu ilość osób, które grają w typowe planszówki. I pomyśleć sobie, iż jeszcze kilka lat temu pokoje przede wszystkim dzieci oraz młodzieży były pełne wszelkiego rodzaju planszówek... Chociaż początek tego artykułu jest bardzo pesymistyczny, nigdy nie należy sądzić, że gry planszowe najzupełniej odeszły w zapomnienie. Można w sumie powiedzieć, iż na szczęście w dalszym ciągu idzie natrafić na miłośników planszówek. Człowiek, który uważa, że Internet sprawił, iż planszówki są jak chociażby walkmany, na szczęście jest w sporym błędzie.
Gry planszowe

Planszówki pomysłem na wyjątkowy wieczór

Długie popołudnia mogą być zdecydowanie ciekawsze. Czy to spotkania z rodziną czy we dwoje warto urozmaicić ten czas dobrą rozrywką.. W ciągu minionych kilku lat rozwiązaniem z rosnąca popularnością okazuje się wybranie gier planszowych. Ich zróżnicowanie ułatwia wybór gry wciągającej każdego. Wystarczy jedynie szukać i popróbować.
Strategiczna gra planszowa

Moda na rozmaite ciekawe gry planszowe

Duża liczba dostępnych na rynku zabawek może obecnie w większości wypadków powodować pewnego typu zakłopotanie u rodzica. W nawale ogromnej ilości rozmaitych obiektów niełatwo jest bowiem zazwyczaj wybierać to co, konkretne dziecko w istocie chciałoby dostać.