Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm
Gry planszowe
Gra planszowa Monopoly

W dalszym ciągu gry planszowe są wspaniałe!

To nieco smutny trend, ale na pewno nierzadko jest tak, że ulega zmniejszeniu ilość osób, które grają w planszówki. I pomyśleć sobie, iż jeszcze przed kilkoma laty pokoje przede wszystkim dzieci oraz młodzieży były wprost pełne wszelkiego rodzaju planszówek... Chociaż początek owego tekstu jest wielce pesymistyczny, w żadnym wypadku nie należy sądzić, że gry planszowe całkowicie odeszły w zapomnienie. Można śmiało powiedzieć, iż na całe szczęście nadal można natrafić na miłośników gier planszowych. Ktoś kto myśli, że Internet spowodował, iż planszówki są jak chociażby discmany, na całe szczęście jest w dużym błędzie.
Strategiczna gra planszowa

Moda na rozmaite ciekawe gry planszowe

Duża liczba dostępnych na rynku zabawek może obecnie w większości wypadków powodować pewnego typu zakłopotanie u rodzica. W nawale ogromnej ilości rozmaitych obiektów niełatwo jest bowiem zazwyczaj wybierać to co, konkretne dziecko w istocie chciałoby dostać.
Gry planszowe

Planszówki pomysłem na wyjątkowy wieczór

Jesienne popołudnia mogą być dużo ciekawsze. Tak na spotkania z rodziną jak i na popołudnia we dwoje warto wymyślić rozrywkę, która urozmaici nam czas. W trakcie minionych paru lat rozwiązaniem z rosnąca popularnością okazuje się granie w planszówki. Różnorodność ułatwia odszukanie gry wciągającej każdego. Wystarczy jedynie szukać i próbować.