Menu strony
Oprogramowanie komputerowe dla firm
Xbox
włączona konsola xbox

Zobacz co nowego proponują producenci konsol

Dwie najbardziej przełomowe konsole do gier ujrzały światło dzienne już prawie dekadę temu. Prototypowy Xbox 360 został wyprodukowany w 2005 roku, odpowiednik firmy sony – PlayStation 3 został zaprezentowany niedługo później. Pomimo różnic w technologii na korzyść produktu marki Sony oba urządzenia zyskały wielu oddanych fanów. W tym roku obaj producenci wypuścili do sprzedaży najnowszą generację konsol – PlayStation 4 i Xbox One.
Pad, gry na kolsolę

Polecane przez użytkowników gry na xbox i ps3

Patrząc na tanie gry na ps3, popyt na nie stale rośnie. Zwiększanie się sektora gier u nas jest mocno zależne od sporej popularności takiej rozrywki. Wybierając niedrogie propozycje gier, wcale nie trzeba jednoznacznie liczyć się z gorszą ich jakością. Mnogość ofert, z którymi wychodzi dziś producent do swych klientów, spotyka się z niemałą aprobatą wśród odbiorców. Rodzice chętnie wybierają wypróbowane produkty dla swych pociech, więc mogą liczyć na producenta.
Pad, gry na kolsolę

Czym się kierować zakupując gry na konsole

Gry na konsolę są w stanie sprawić wielką radość każdemu graczowi, ponadto pozwalają poszerzyć własne zainteresowania. Dostarczają przy tym ogromnej ilości okazji przyjemnej, odprężającej rozrywki. Szczególnie godne są teraz gry na xbox. Ilość różnych gier na konsolę na rynku jest tak wielka, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sprzedawcy w hurtowniach bez wątpienia z chęcią pomogą w razie problemów z wybraniem gry. W nowym tysiącleciu nabycie świetnych gier na konsolę nie okazuje się jednak czasem rzeczą łatwą.